ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

جنجال در برج سلمان مشهد: رییس اداره ارشاد دستگیر شد

در یک مراسم قرعه‌کشی در مرکز خریدی در مشهد چند نفر رقصیده‌اند. عده‌ای از اهالی مشهد در اعتراض به مراسم، مقابل اداره ارشاد تحصن کرده‌اند.

سه شنبه شب ۲۸ فروردین در یک مراسم قرعه‌کشی برای اهدای جایزه به خریداران یک مرکز خرید در مشهد کنسرتی برگزار شد و چند نفر رقصیدند. معاون دادستان مشهد اعلام کرده که کاظم دبیری، معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل آنچه «جریحه دار کردن عفت عمومی، عدم رعایت قوانین مربوطه و ایجاد مزاحمت برای کاسبان برج سلمان» در این شهر خوانده شده، بازداشت شده‌ است. همزمان عده‌ای از اهالی مشهد جلوی اداره ارشاد این شهر تحصن کرده‌اند و می‌گویند به اتفاقات سه شنبه شب اعتراض دارند.

برج سلمان مشهد

مدیرکل ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفته پیگیر وضعیت رئیس اداره ارشاد مشهد است و خبری از او که برای جلسه به دفتر معاون دادستان رفته بود ندارد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Hasani

    مردم ایران در تظاهرات گفته اند: ما جمهوری اسلامی نمیخواهیم نمی خواهیم . اون ممه را لولو برده . دیگر جان مردم به لب رسیده و میخواهند مثل مردم سایر کشورها آزاد زندگی کنند.

  • کارو

    احتمالاً بعد از این ماجرا مشهد هم مانند قم اعلام استقلال کند و جدایی خود را از ایران با هدف تأسیس «جمهوری اسلامیتر مشهد» اعلام کند!