سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حسین مهری، روزنامه‌نگار باسابقه و ملی‌گرا درگذشت

او که پیش از انقلاب سردبیری مجله روشنفکر و روزنامه آیندگان را به عهده داشت، با برنامه «چهره‌ها و گفته‌ها» به یک چهره رسانه‌ای تبدیل شد.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • جلال

  مهری بر دل، مهری بر لب. آنکه رفت، آرزوی ایرانی سرفراز داشت. مصاحبه هایش را می شنیدم و می دیدم. سراپا عاشق وطن بود. یاران گرانقدری را جمع کرده و در یک فضای آرام، اندیشه آن ها را وامیکاوید. جای او به سختی پر شود، شاید هرگز نشود. یادش گرامی، روحش شاد، اندیشه اش سیال.

 • رضا

  درگذشت زنده یاد حسین مهری را به همسر و خانواده شان تسلیت می گویم.مهری روزنامه نگاری اهل مطالعه بود که بسیار زیبا و متین سخن می گفت و ما در ایران در دهه هشتاد شمسی توانستیم گفت وگوهای بسیار خوب وی را با اهل سیاست و ادب و فلسفه و غیره بشنویم و بهره بریم.بسیار خونسرد و محکم برنامه اجرا می کرد.همیشه جای چنین افراد اندکی در فضای سیاست زده و کم اخلاق روزنامه نگاری درون و برون مرز خالی است.روانش آرمیده باد!

 • رضا از اختیاریه تهران

  درود به روان حسین مهری، که بسیار ازاو اموختم بویژه زمانی که در رادیو صدای ایران دو روز برنامه اجرا میکردگفتگوهای ایشان با افراد فرهیخته مانند دکتر عباس میلانی استاد بهرام مشیری اقای سعید شاهسوندی و بسیاری دیگربرایم کلاس درس ارزشمند بود به یاد صبحی افتادم که خبر درگذشت جناب تورج فرازمند افتادم.متاسفانه این اواخر برنامه های ایشون که در اندیشه اجرا میشد بعلت قطع بودن این شبکه در ماهواره را ندیدم به همسر دانشمند ایشان خانم رحیمی که بسیار از ایشان درباره حضرت حافظ آموختم،تسلیت عرض میکنم.همین اینکه ۵ صبح تهرون است و بسیار غمگینم...جناب مهری هیچگاه فراموشت نخواهم کرد.رضا از تهران۲۵/۲/۹۷

 • Dariush

  ایران یکی فریخته ترین و با اخلاق ترین روزنا مه نگاران خود را از دست داد درود به روحش و نهضت مقاومت ملی مردم ایران

 • reza

  با عرض تسلیت و همدردی با بستگان و جامعهء مطبوعات آزاد.

 • پیروز

  یادشان گرامی باد

 • سیروس صابری

  درگذشت آقاز مهری عزیز را به همسر و فرزندانش و جامعه مطبوعاتی ایران تسلیت می گویم . روحش شاد

 • شهیار حیامنش

  مردی خوب و فرهیخته بود.یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.