سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

جنجال بر سر یک عکس- نماینده زاهدان: ۷۵ درصد سیستان و بلوچستانی‌ها فقر غذایی دارند

به دنبال انتشار پست جنجالی خبرنگار صداوسیما درباره فقر و خوردن گوشت گربه در روستاهای زابل، مقامات قضایی علیه او اعلام جرم کرده‌اند. اما نماینده زاهدان می‌گوید بعید نیست ادعای این خبرنگار درست باشد.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • محمد

  سلام به همه هم وطن هایی که با دیدن این وضع شروع به قلم فرسایی کردنند.یک سوال دارم کدام یک از شما یک قدم در ارتباط با کم کردن این فاصله طبقاتی برداشته اید که همگی دولت ونظام رو مقصر میدونید.بیاییداز خودمان شروع کنیم.کشورهایی که مثال میزنید همه کارهارو که دولت انجام نمیده .خود مردمش به هم کمک میکنند.

 • سامان

  فرزین جان ! این کودکان گناهشان ایرانی بودن است ! مگر سران غزه شیعه هستند ؟ بگفته شاطری نماینده ولی امر مسلمین جهان برای آبادانی و تقسیم پول در جنوب لبنان دلار ها میان سنی مذهبان حتا مسیحیان و دیگران در لبنان تقسیم شده و .... ! گردن اسماعیل هنیه و خالد مشعل سنی مذهب را در عکسها ببینید ، با گردن سید حسن نصراله فرقی ندارند !

 • فرزین

  این کودکانی که امروز گوشت کلاغ و گربه می‌خورند جزو بهترین سرمایه‌های این مملکت هستند که رژیم ولایت فقیه درحال از بین بردن آنهاست. آنها فقط یک گناه دارند، ولی گناهی نابخشودنی! آنها در خانواده سنی مذهب متولد شده‌اند! کاش می‌دانستیم که عالیجنابان حوزه علمیه واتیکان قم وقتی این اخبار را می‌شنوند چگونه عمامه بر زمین می‌کوبند و فریاد وااسلاما سر می‌دهند!!! اما دریغ از یک "جیک"! آنها به فکر اهداف بزرگترند، حفظ اسلام عزیز!! گسترش شیعه علی!!! در شاخ آفریقا و سرتاسر جهان!!! باید همه مردم جهان سیدعلی‌خامنه‌ای، ولی امر مسلمین جهان، حامی کودکان غزه و لبنان را بشناسند!!

 • روزبه

  خوب ابن عکس رو انکار کردید عکس بچه های خیابانی و افرادی رو که تو اشغالیها دنبال رزق و روزی یا گدایی و دستفروشی هستند رو چطوری انکار میکنید؟ والا بلا وجدان ندارید اگر داشتید باید مقامات و مسئولین به وضع این کشور خون گریه میکردن ولی حالا بجاش پولها خرج بمب و جنگ و جاه طلبی و گنده گوزیهای رهبر حقیر و "فقیر!!!" میشه . تف به اون قبر جد و آباد این مسئولین که با این مدیریتشون مردم رو مجبور کردن از گرسنگی بچه نوزاد یا اعضای بدنشونو بفرشن.

 • آقایی

  زنده باد حسن شمشادی که مثل بقیه خبرنگاران وابسته به سپاه و بیت رهبری نیست و مردانه وا قعیت را منعکس کرده. همه خبرنگاران جیره خوار این دو دستگاه سرکوب و فاسدند.

 • آذران

  فرض کنیم این خبرنگار سیاه نمایی کرده باشد و همه ایران بهتر از سوئیس باشد، ولی در خود تهران خردسالان شبها تا حدود دو پس از نیمه شب سر چهارراه ها گدایی میکنند، کودکان و نوجوانانی در زباله ها دنبال خوراک میگردند ! یک جای سفید نشان بدهید که خبرنگار آنجا را نشان بدهد و سیاه نمایی نکند! پول این کودکان را صرف مسجد سازی و حسینیه سازی میکنند صرف ساخت ضریح و گنبد ها و مناره های طلایی و ساخت و ساز در عراق میکنند در غزه و جنوب لبنان ساخد و ساز میکنند، صرف دفاع از حکومت بعثی سوریه میکنند، صرف ساخت جاهایی مانند جامعه المصطفی العالمین میکنند تا عده ای ** را از کشورهای عقب افتاده بیاورند و آخوند درست کنند ! و ....