ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

خواهران منصوریان: الهام چرخنده با وعده پول و ماشین از ما خواست چادری شویم

خواهران منصوریان، ورزشکاران ووشو کار و مدال‌آور ایرانی، در بک برنامه تلویزیونی در شبکه تی وی پلاس، گفته‌اند که الهام چرخنده، بازیگر سابق و مبلغ حجاب، به آنها پیشنهاد کرده تا در ازای دریافت پول و خانه و ماشین، چادری شوند.

خواهران منصوریان، ورزشکاران ووشو کار و مدال‌آور ایرانی، در بک برنامه تلویزیونی در شبکه تی وی پلاس، گفته‌اند که الهام چرخنده، بازیگر سابق و مبلغ حجاب، به آنها پیشنهاد کرده تا در ازای دریافت پول و خانه و ماشین، چادری شوند.

خواهران منصوریان که ووشو کار هستند، گفته‌اند که الهام چرخنده از آنها خواسته با دریافت ۱۰۰ میلیون تومان پول و خانه و ماشین و با وعده گشایش باشگاه ورزشی برای آنها چادر را انتخاب کنند.

این خواهران ورزشکار البته گفته‌اند که پیشنهاد الهام چرخنده را پذبرفته‌اند و مدتی چادری شده‌اند اما از آنجایی که الهام چرخنده با وجود پیگیری‌ها به وعده‌هایش عمل نکرده، چادر را کنار گذاشته‌اند.

خواهران منصوریان در این مصاحبه گفته‌اند که به دلیل نیازهای مالی این پیشنهاد را پذیرفته بودند اما بعدا دیده‌اند که هزینه چادر هم به هزینه‌های آنها اضافه شده است.

همچنین آنها گفته‌اند که در فیلمی که از آنها برای پذیرش چادر تهیه شده الهام چرخنده از شهربانو و سهیلا منصوریان پرسیده که‌ آیا «بدون جوگیر شدن» این کار را کرده‌اند یا نه، در حالی که کل این برنامه «فیلم» بوده است.

الهام چرخنده، که به فرمان «رهبر»، به «الهام زهرایی» تغییر نام داده، بازیگر و فیلمساز و مجری سابق برنامه «ستاره مهاجر» (ورژن وطنی آمریکن آیدل) بود که در چرخشی ناگهانی خامنه‌ای را «نائب امام زمان» نامید و فیلم‌های سخنرانی‌هایش در دانشگاه‌ها دست‌به‌دست می‌شد.

شهربانو منصوریان در یک پیام اینستاگرامی یکشنبه ۱۴ مرداد خبر داده بود که به دلیل نوع پوشش از ورود به استودیو پخش رادیو باز داشته شده است: «انتشار این ویدیو صرفا به خاطر بی احترامی شب گذشته یکی از مسئولان حراست سازمان صداسیما است که حتی اجازه نداد ما در اتاق انتظار مهمانان بمانیم… و عوامل رادیو ورزش هر چه تلاش کردند که ما در برنامه حضور داشته باشیم نشد که نشد».

او در ویدئویی که همراه این پیام منتشر شده، توضیح داد که حراست رادیو از ورود او و الهه منصوریان، در حالی که لباس ورزشی پوشیده بر تن داشتند، به استودیوی رادیو ورزش جلوگیری کرد. او می‌گوید که هر دو پوشش کامل داشته‌اند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • رضا سامی

    (( پیشنهاد الهام چرخنده را پذبرفته‌اند و مدتی چادری شده‌اند اما از آنجایی که الهام چرخنده با وجود پیگیری‌ها به وعده‌هایش عمل نکرده، چادر را کنار گذاشته‌اند. )) یعنی اگر خانمِ چرخنده به وعده هایش عمل کرده بود، این خانم ها همچنان چادری می ماندند و ای بسا که همچون خودِ خانم چرخنده خامنه ای را نائبِ بر حقِ امامِ زمان می نامیدند. در واقع اعتراف کرده اند به خودفروشیِ عقیدتی - سیاسی که این روزها در میانِ بسیاری از سلبریتی ها! رواج پیدا کرده.

  • کرماشانی

    یک انسان فرومایه دو فرومایۀ دیگر را به فرومایگی دعوت کرده و آن دو نفر هم به خاطر یک خانه د راین دنیا و دو خانه در جهنم آن را پذیرفته اند! اکنون که حتی از خانه ای در این جهنم هم خبر ی نشده، خودشان کوس رسوایی خودشان را به صدا درآورده و به مردم ایران و جهان اعلام کردند که ما چنین فرومایگانی هستیم که به خاطر یک خانه در شهر و دو خانه در جهنم حاضریم با نام و حیثیت زن چنین و چنان کنیم. دست مریزاد! بارک الله!!!