ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

#اعتراضات_ از میان آن‌ها: تجمع مقابل استانداری کرمانشاه در اعتراض به بی‌آبی

علاوه بر این اعتصاب کارگران پتروشیمی فارابی، تجمع سپرده‌گذاران کاسپین مقابل مجلس و مرخصی اجباری کارگران «پارس میلنگ» خبرساز بود.

این مجموعه دربرگیرنده خبرهای اعتراضاتی است که دوشنبه دوازده شهریور صورت گرفته‌ یا در این روز خبرهای آنها منتشر شده‌اند. مجموعه ممکن است با اطلاعات جدید به‌روز شود.

بزرگ‌ کنید
۱۲ شهریور- تجمع مقابل استانداری کرمانشاه در اعتراض به بی‌آبی استانداری

تجمع گروهی از اهالی روستای بی‌بیانی مقابل استانداری کرمانشاه در اعتراض به بی‌آبی

گروهی از اهالی روستای بی‌بیانی از توابع سرپل ذهاب دوشنبه ۱۲شهریور در اعتراض به بی‌آبی مقابل استانداری کرمانشاه تجمع کردند. معترضان بنرهایی حاوی مطالبات‌شان در دست داشتند.

اعتصاب در پتروشیمی فارابی ماهشهر

کارگران پتروشیمی فارابی واقع در ماهشهر که از سه‌شنبه ۶ شهریور در اعتراض به عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل دست از کار کشیده‌اند، دوشنبه ۱۲شهریور به اعتصاب خود ادامه دادند.

ایلنا دو روز پیش به نقل از یکی از کارگران نوشته بود طرح طبقه‌بندی مشاغل در اکثر شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اجرا می‌شود اما مدیران شرکت فارابی گفته‌اند بودجه لازم برای اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل را ندارند.

کارگران گفته‌اند مدیریت بیش از یک سال است خدمات رفاهی آنان را نیز قطع کرده است.

شرکت حمل و نقل خلیج‌فارس ۲۷ راننده را بیکار کرد

۲۷ تن از رانندگان شرکت حمل و نقل خلیج‌فارس که ۸ تا ۱۰ سال سابقه کار دارند و هنوز بخشی از مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند، با عدم تمدید قرادادشان از کار بیکار شدند.

ایلنا به نقل از پژمان حسینی عضو هیئت مدیره شرکت حمل ونقل خلیج فارس نوشته است مطالبات رانندگان شامل دستمزد عقب‌افتاده، حق بیمه و حق سنوات است.

او افزوده شرکت حمل و نقل خلیج‌فارس بدهی‌های زیادی دارد و بخشی از خودروهای آن توقیف شده‌اند. اخیرا این شرکت به کارفرمای خصوصی جدیدی واگذار شده است.

بهنام بهداروند رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی فردیس گفته است ۱۵ تن از رانندگان بیکار شده با طرح شکایت در اداره کار به اخراج خود اعتراض کرده‌اند.

کارگران «پارس میلنگ» ۴ ماه حقوق نگرفته‌اند، مرخصی اجباری‌شان هم تمدید شد

مدیریت کارخانه «پارس میلنگ» واقع در قزوین مرخصی اجباری کارگران این کارخانه را  برای ۱۰ روز دیگر تمدید کرده است این در حالی است که کارگران مزد فروردین را اخیرا دریافت کرده و هنوز دستمزد اردیبهشت را نگرفته‌اند.

ایلنا به نقل از یکی از کارگران نوشته است مرخصی ۱۸۲ کارگر این کارخانه پیش از آن که به پایان برسد، ۱۰ روز دیگر تمدید شده. به گفته این کارگر، «مشکلات این واحد قطعه‌سازی ناشی از وصول نشدن به موقع طلب‌های مالی  آن از کارخانه‌های بزرگ خودروسازی است.»

سپرده‌گذاران کاسپین مقابل مجلس تجمع کردند

سپرده‌گذاران موسسه مالی کاسپین دوشنبه ۱۲ شهریور مجدا مقابل مجلس تجمع کردند. آنها شعار می‌دادند:

مردمو بدبخت کردن/ سپرده‌های مردم آزاد باید گردد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.