ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

امام جمعه تهران: FATF ادامه کاپیتولاسیون است

امام جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه ۱۸‌آبان، لوایح مربوط به «گروه ویژه اقدام مالی» FATF را ذلت بار خوانده و گفته: «ما توقع داریم مسوولان ما قوانین ذلت بار را تعقیب نکنند.»

امام جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه ۱۸‌آبان، لوایح مربوط به «گروه ویژه اقدام مالی» FATF را ذلت بار خوانده و گفته: «ما توقع داریم مسوولان ما قوانین ذلت بار را تعقیب نکنند.»

کاظم صدیقی گفته FATF و امثال آن ادامه کاپیتولاسیون است.

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران

کاظم صدیقی، در خطبه‌های نماز جمعه تهران خطاب به مسوولان گفته: «این چه وضعی است؟ آیا خون شهدا، حضور امام زمان که خلوت و جلوت شما را می‌بیند فراموش کردید؟»

او به مسوولان گفته که از فرمایشات رهبر ایران بیاموزند و عبرت بگیرند که گفته از این طرح‌هایی که در اتاق فکر استعمار پخته می‌شود.

امام جمعه تهران از شورای نگهبان هم تشکر کرده که لایحه پیوستن ایران را به این طرح تایید نکرده است.

کاظم صدیقی در یک مراسم ختم که صبح جمعه ۴ آبان برگزار شد هم گفته بود: «جنگ اقتصادی پنجه در پنجه گرگان قرار دادیم این غربی‌ها اینقدر فشار می‌آورند که FATF را قبول کنید چون به بنبست رسیدید اما به ناگاه هزار بسیجی نامه می‌نویسند که حواستان پرت نشود و اگر کفایت ندارید ما کمک می‌کنیم.»

«گروه ویژه اقدام مالی» (FATF) که در نشست خود از ۲۲ مهر / ۱۴ اکتبر تا ۱۹ اکتبر / ۲۷ مهر پیروی ایران از دستورالعمل‌های این سازمان بین‌المللی مبارزه با پولشویی را در دستور کار داشت، اعلام کرد که یک بار دیگر تا ماه فوریه سال آینده میلادی (بهمن‌ماه) به ایران مهلت می‌دهد به بخش بزرگی از برنامه عملیاتی برای پیوستن به این گروه عمل کند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.