ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونش در سانحه رانندگی کشته شدند

آمبولانس نرسید. مصدومان را با ماشین تشریفات به بیمارستانی در گرگان منتقل کردند. راننده تانکر سوخت بازداشت شده است.

تقی نوربخش، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین معاون پارلمانی وزارت رفاه در سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

بزرگ‌ کنید
تقی نوربخش، رییس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین مدیرکل امور حقوقی و پارلمانی وزارت رفاه

به گزارش خبرگزاری‌های داخلی تقی نوربخش، رییس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین مدیرکل امور حقوقی و پارلمانی وزارت رفاه که پنجشنبه ۲۴ آبان به همراه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افتتاح برخی پروژه‌ها و طرح‌های اقتصادی به گلستان سفر کرده بودند. آن‌ها که با یک تویوتای لندکروز در سفر بودند، در بریدگی شصت‎کلا با یک تانکر سوخت تصادف کردند.

دو تن از مصدومان به‌ طور سرپایی و سه نفر دیگر که از همراهان مسئولان وزارت رفاه بودند به بیمارستان حکیم جرجانی گرگان انتقال یافتند. خبرگزاری‌های داخلی گزارش داده‌اند که به دلیل دیر رسیدن آمبولانس و نیروهای امدادی دو نفر از مصدومان این سانحه با ماشین تشریفات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن گرگان به بیمارستان منتقل شدند. نوربخش و تاج‌الدین در بیمارستان حکیم جرجانی تحت درمان قرار گرفتند اما در اثر جراحاتی که به آن‌ها وارد شده بود درگذشتند.

هادی هاشمیان رییس کل دادگستری استان گلستان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان از بازداشت راننده تانکر سوخت خبر داده است.

حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی با انتشار پیامی درگذشت این دو مقام مسئول را به خانواده آن‌ها تسلیت گفته است.

نوربخش، ۵۸ ساله، از سال ۹۲ ریاست سازمان تامین اجتماعی را بر عهده داشت و رییس انجمن جراحان ارتوپدی ایران بود.

تاج الدین که ۶۳ سال داشت، در دوره‌های پنجم و شش مجلس شورای اسلامی نماینده مجلس بود.

در تیر سال جاری تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک تانکر سوخت در سنندج 13 کشته به جای گذاشت. در شهریور سال جاری هم در تصادف یک اتوبوس و یک تانکر حامل سوخت در نزدیکی نطنز دست‌کم ۲۱ نفر کشته و ۲۰ نفر نیز مجروح شدند.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.