ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ادامه اعتراض کارگران بیمارستان خمینی کرج: بنیاد شهید مالکیت بیمارستان را می‌خواهد

به گفته نماینده کرج از یک گروه پزشکی جدید برای مدیریت بیمارستان استفاده خواهد شد. هویت این گروه پزشکی افشاء نشده است.

کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج همچنان در خیابان‌های مقابل بیمارستان راهپیمایی و تجمع می‌کنند. نایب رئیس شورای اسلامی کار این بیمارستان خواستار واگذاری آن به بنیاد شهید شد.

بزرگ‌ کنید
کارکنان بیمارستان خمینی کرج در خیابان‌های مقابل این مرکز درمانی راهپیمایی کردند- ۸ آذر ۱۳۹۷

کارگران و کارکنان بیمارستان خمینی کرج پنجشنبه ۸ آذر برای بیست و هشتیمن مرتبه طی دو سال گذشته در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزدها و نامشخص بودن وضعیت مدیریتی و مالکیتی بیمارستان در خیابان‌های مقابل بیمارستان راهپیمایی و تجمع کردند.

این اعتراضات در حالی ادامه دارد که ۳۰ مهر امسال مدیرعامل سازمان همیاری‌های شهرداری البرز از واگذاری بیمارستان به یک گروه پزشکی خبر داد.

پس از انتشار خبر واگذاری، عباس معینی مدیر بیمارستان خمینی کرج  هم گفت که پس از امضاء قرارداد واگذاری مشکلات این واحد درمانی حل و دستمزد معوق کارگران و کارکنان پرداخت خواهد شد.

با گذشت بیش از یک ماه از انتشار این خبر اما هنوز وضعیت مالکیت بیمارستان مشخص نیست و دستمزد کارگران و کارکنان پرداخت نشده است. کارگران معترض بیمارستان خمینی کرج از شش ماه تا یکسال دستمزد عقب‌افتاده دارند.

حال قاسم طاهری نایب رئیس شورای اسلامی کار این بیمارستان همزمان با درخواست از دادستان کرج برای ورود به مشکلات بیمارستان خمینی کرج، خواستار واگذاری آن به سازمان پزشکی «شفا» از زیرمجموعه‌های بنیاد شهید شد.

بنیاد شهید مالکیت ۲ درصد سهام بیمارستان خمینی کرج را در اختیار دارد. سازمان همیاری شهرداری‌ها و استانداری البرز هم ۹۸ درصد سهام بیمارستان را در اختیار دارند.

در پیوند با همین موضوع جواد کولیوند نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی به خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران، ایرنا، گفت که سازمان همیاری شهرداری‌ها و دانشگاه علوم پزشکی البرز به یک جمع‌بندی نهایی برای خارج شدن بیمارستان از این وضعیت رسیده‌اند.

به گفته او وزارت بهداشت و درمان و مسئولان استان البرز در یک نشست مشترک تصمیم گرفتند «از مجموعه جدیدی از پزشکانی که اعلام آمادگی برای همکاری با این بیمارستان کرده‌اند استفاده شود». هویت این گروه پزشکی جدید تا به حال فاش نشده است.

در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.