ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

روزانه پنج کودک ايرانی در خيابان کشته می‌شوند

<p>يک مقام شهرداری تهران می&zwnj;گويد در ايران روزانه پنج کودک هنگام عبور از خيابان بر اثر تصادف کشته می&zwnj;شوند.</p> <!--break--> <p>&nbsp;</p> <p>به گزارش خبرگزاری شهر، عليرضا سليمانی، قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداری تهران روز سه&zwnj;شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۱ گفت: &quot;از پنج هزار و ۳۲۴ عابر پياده&zwnj;ای که در سال ۸۹ بر اثر تصادفات رانندگی در کشور کشته شدند، يک هزار و ۷۱۳ نفر را کودکان زير ۱۰ سال از جمله دانش&zwnj;آموزان تشکيل می&zwnj;دادند.&quot;</p> <p>به گفته وی &quot;يک سوم عابران پياده&zwnj;ای که در کشور کشته می&zwnj;شوند کودکان زير ۱۰ سال هستند.&quot;</p> <blockquote> <p>قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداری تهران: از پنج هزار و ۳۲۴ عابر پياده&zwnj;ای که در سال ۸۹ بر اثر تصادفات رانندگی در کشور کشته شدند، يک هزار و ۷۱۳ نفر را کودکان زير ۱۰ سال از جمله دانش&zwnj;آموزان تشکيل می&zwnj;دادند</p> </blockquote> <p>بر پايه آمارهای رسمی در ايران هر ۲۴ دقيقه يک نفر بر اثر تصادف کشته می&zwnj;شود.</p> <p>ايران از جمله کشورهای است که آمار مرگ ناشی از تصادفات در آن بالاست. بر اساس آمار، سالانه نزديک به ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر در جاده&zwnj;های ايران کشته می&zwnj;شوند.</p> <p>سوانح رانندگی پس از بيماری&zwnj;های قلبی&zwnj; و عروقی، دومين عامل مرگ و مير در ايران محسوب می&zwnj;شود. اين در حالی است که تصادفات در جهان، ششمين عامل مرگ و مير محسوب می&zwnj;&zwnj;شود.</p> <p>بر اساس آمار&zwnj;های رسمی، سالانه يک ميليون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان، بر اثر تصادفات رانندگی کشته و ۵۰ ميليون نفر مجروح می&zwnj;شوند.</p> <p>به گفته کارشناسان &quot;تراکم بالای خودرو در جاده&zwnj;ها، کمبود ظرفيت بزرگراهی، وجود بيش از دو هزار نقطه حادثه&zwnj;خيز در جاده&zwnj;ها، کمبود خدمات ايمنی و امدادی و فرهنگ نادرست رانندگی&quot; از مهم&zwnj;ترين عوامل تصادف در ايران به شمار می&zwnj;آيد.</p> <p>&nbsp;</p>

يک مقام شهرداری تهران می‌گويد در ايران روزانه پنج کودک هنگام عبور از خيابان بر اثر تصادف کشته می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری شهر، عليرضا سليمانی، قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداری تهران روز سه‌شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۱ گفت: "از پنج هزار و ۳۲۴ عابر پياده‌ای که در سال ۸۹ بر اثر تصادفات رانندگی در کشور کشته شدند، يک هزار و ۷۱۳ نفر را کودکان زير ۱۰ سال از جمله دانش‌آموزان تشکيل می‌دادند."

به گفته وی "يک سوم عابران پياده‌ای که در کشور کشته می‌شوند کودکان زير ۱۰ سال هستند."

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداری تهران: از پنج هزار و ۳۲۴ عابر پياده‌ای که در سال ۸۹ بر اثر تصادفات رانندگی در کشور کشته شدند، يک هزار و ۷۱۳ نفر را کودکان زير ۱۰ سال از جمله دانش‌آموزان تشکيل می‌دادند

بر پايه آمارهای رسمی در ايران هر ۲۴ دقيقه يک نفر بر اثر تصادف کشته می‌شود.

ايران از جمله کشورهای است که آمار مرگ ناشی از تصادفات در آن بالاست. بر اساس آمار، سالانه نزديک به ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر در جاده‌های ايران کشته می‌شوند.

سوانح رانندگی پس از بيماری‌های قلبی‌ و عروقی، دومين عامل مرگ و مير در ايران محسوب می‌شود. اين در حالی است که تصادفات در جهان، ششمين عامل مرگ و مير محسوب می‌‌شود.

بر اساس آمار‌های رسمی، سالانه يک ميليون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان، بر اثر تصادفات رانندگی کشته و ۵۰ ميليون نفر مجروح می‌شوند.

به گفته کارشناسان "تراکم بالای خودرو در جاده‌ها، کمبود ظرفيت بزرگراهی، وجود بيش از دو هزار نقطه حادثه‌خيز در جاده‌ها، کمبود خدمات ايمنی و امدادی و فرهنگ نادرست رانندگی" از مهم‌ترين عوامل تصادف در ايران به شمار می‌آيد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.