ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرمانده کل ارتش از اختلاف بین ارتش و سپاه بر سر بودجه پرده برداشت

سخنان فرمانده کل ارتش در

سخنان فرمانده کل ارتش در جمع بسیجیان به ظاهر درباره اقدامات «دشمن» در فضای مجازی و ضرورت توجه بیشتر به این اقدامات بود، اما در واقع از اختلاف بین ارتش و سپاه پاسداران بر سر بودجه پرده برداشت.

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش

فرمانده کل ارتش در سخنانی که پنجشنبه ۲۷ دی در جمع بسیجیان ایراد کرد، در پوشش انتقاد از «اقدامات دشمن در فضای مجازی» از اختلاف بین ارتش و سپاه پاسداران بر سر بودجه پرده برداشت. سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی گفت:

«دشمنان ما با تمام قوا می‌خواهند بین نیروهای مسلح و ارتش و سپاه تفرقه بیاندازند و با مطرح کرد تفاوت بودجه ارتش و سپاه و دیگر مسائل، در صددند تا وحدت نیروهای مسلح را خدشه‌دار کنند اما آن‌ها به یاری خداوند کور خواهند شد که ارتش و سپاه دست از دست همدیگر بردارند تا زمانی که توطئه‌های آمریکا را سرکوب کنند.»

دولت برای ارتش جمهوری اسلامی در سال ۹۸ حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته. هزار میلیارد تومان کمتر از سال گذشته و با این حال از بودجه‌ای که در سال ۹۶ به ارتش اختصاص یافته بود رقم بزرگ‌تری است. در همان حال به سبب خروج آمریکا از برجام، ارزش ریال نیز در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است. این امر در بودجه لحاظ نشده.

به سپاه پاسداران برخلاف ارتش ۵ هزار میلیارد تومان بیشتر بودجه تعلق گرفته و با تخصیص بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان به این نهاد نظامی، بودجه سپاه در مقایسه با سال گذشته دو و نیم برابر شده و بیش از دو برابر بودجه کل ارتش است.

در مجموع اما بودجه نظامی ایران در سال ۹۸، ۳۰ درصد کاهش یافته است.

فرمانده کل ارتش به بسیجیان یادآوری کرد که «یکی از توطئه‌های دشمن این است که با انواع حیله‌ها، روحیه ارتشی‌ها را تضعیف کنند.»

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی اطمینان داد که در هر عرصه‌ای که «کشور، نظام، انقلاب و رهبری» نیاز داشته باشد، ارتشیان جانشان را در کف دست گذاشته و بی‌توقع به وظیفه خود عمل می‌کنند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • ابراری از جنوب تهران

    این لبشرفان در پی نابودی ایرانند. اصلا اسراییل برای کدام فایده برای ایران و برای بشریت باید از صحنه ی روزگار حذف شود. ای مردم در خواب تا دیر نشده به خیابان بیایید و این حکومت ضد ایرانی و ضد انسانی را سرنگون کنید. ای سایتهای دیکتاتور و سانسورچی بدانید که شماها نیز در دیرپایی و طولانی شدن عمر نحس این نظام ضد حیات شرکید. چرا که شماها می تاوانید در خبر رسانی و شکایت مردم از این اسلام نحس و حکومتش شرکت کنید اما شرکت نمی کنید. معلوم نیست شما خارج نشینان که اغلب در گرفتار کردن مردم ایران به این مصیبت بزرگ مدیریت می کردید چپهایی بودید که با اسلان ناب لاس محبت زده اید و جنبه های ضد امپریالیستی امام خمینی شما ها را مسحور کرده بود و یا ملی مذهی هایی هستید که جهان را آتش ببرد شما را خواب برده است. شماها در خارزج چه می کنید؟ چکاره اید. با وجود بیش از ده میلیون ایرانی در خارج چرا یک جبهه تشکیل نمی دهید. اگر رضا پهلوی بد است خوب و خوپبی شماها کجالست!!؟؟ این فرماندهان سپاه و ارتش اینان دستنانده گان مداحان و روحانیون هستند و در کمین تخریب ایران. زنده باد ایران و اسراییل و فلسطین و مرگ بر حکومت ضد بشری و اشغالگر ایران