ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تصویرهایی از «گرم‌خانه خاوران»، پناهگاهی برای معتادان و بی‌خانمان‌ها

تصویرهایی از گرم‌خانه خاوران که بزرگترین مددسرای تهران است. اینجا محلی است برای معتادان و افرادی که در شب های سرد زمستان جایی برای خواب ندارند.

گرم‌خانه خاوران بزرگترین مددسرای تهران است.

اینجا محلی است برای معتادان و افرادی که در شب های سرد زمستان جایی برای خواب ندارند.

افراد بعد از تحویل وسایل شخصی خود به مسئول رختکن، دوش حمامی می گیرند و با پوشیدن لباس فرم طوسی رنگی اجازه ورود به سالن خواب را پیدا می کنند. این جا حیاطی با چند وسیله ورزشی دارد که بیشتر پاتوقی برای سیگار کشیدن های شبانه است.

روایت هایشان دردناک است، از پدری که باید «پاک» بشود تا بتواند به دیدار دخترش به دوردست ها برود تا مردی با موهای سپید که به گفته خود تنها موسیقی «شاهین نجفی» تسکین روح غم باد گرفته اش است. گربه‌ای هم در یکی از عکس‌ها می‌بینید که پناه‌گیران در پناه خود نگهش داشته‌اند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • شهروند درجه سه

    . . . و بازنشستگان ! البته آنها که زنده ماندند ! کم کم کارمندان و سرانجام دیگر افراد ملت فتنه گر ایران . ببخشید : امت اسلام ! ملت و ایران و ایرانی غیرشرعی و خلاف اسلام است !