ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

وداع غمبار!

no data

no data

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر چاپ کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟ به اندازه یک فنجان چای برای یک گزارشگر می‌توانید کمک برسانید!

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • Anonymous

  این خبر اسپم رسانه ای بود و همون یه هفته پیش تکذیب شد. چطور شما خبر ندارید؟

 • Anonymous

  این خبر در اشاره به مصر واقعی نیست و رد شده است: http://www.csmonitor.com/World/Backchannels/2012/0426/Egypt-necrophilia-law-Hooey-utter-hooey http://www.dailymail.co.uk/news/article-2135434/Egypts-plans-farewell-intercourse-law-husbands-sex-DEAD-wives-branded-complete-nonsense.html

 • Anonymous

  اعتصاب کامل کارکنان رسمی پتروشیمی کارون - لمروز 91/2/12 تمامی پرسنل شرکت پتروشیمی کارون تا اعتصاب غذا اعتراض خود را اعلام نمودند. امروز سه شنبه 12 اردیبهشت 91 رستوران تمامی پرسنل در یک اقدام هماهنگ اعتصاب غذا نمودند و رستوران ها را با غذاهای اضافه مواجه کردند این اقدام در جهت عدم پرداخت حقوق انجام شده است لطفا اطلاع رسانی کنید http://www.krnpc.com/Resources/Images/PG/Large/006.jpg نشانی کارخانه: بندرامام خميني منطقه ويژه اقتصادي پتروشيمي سايت 2 تلفن:22750 (065226) نمابر:22030 (065226)

 • Anonymous

  مانا: اشاره ای به خبر کذایی در این صفحه نشده در فیسبوک شده بود که برداشته شد. ممنونم

 • Anonymous

  سلام اگر امکان دارد توضیح دهید که این کاریکاتور در ارتباط با چه موضوعی است. توضیحات را به آن اضافه کنید. ظاهرا این کاریکاتور در رابطه با موضوع جماع الوداع هست که در مصر تصویب شده. درست است؟ لطفا در متن خبر هم اطلاع رسانی کنید تا در هنگام به اشتراک گذاری اطلاعات آن هم منتشر شود.