ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اطلاعات شوش محمد خنیفر کارگر نیشکر هفت‌تپه را بازداشت کرد

موج جدید #احضار_کارگران این مجتمع که از ظهر یکشنبه هفتم بهمن آغاز شده است همچنان ادامه دارد و بنا بر برخی خبرهای تایید نشده به جز #محمد_خنیفر، کارگران دیگری نیز بازداشت شده اند.

در پی اعتصاب جمعه پنجم بهمن کارگران در بخش‌هایی از نیشکر هفت‌تپه، که در اعتراض به ادامه بازداشت اسماعیل بخشی نماینده کارگران صورت گرفت، اداره اطلاعات شوش تعدادی از کارگران را احضار کرد. مأموران اطلاعات محمد خنیفر یکی از کارگران احضار شده را بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند.

بزرگ‌ کنید
محمد خنیفر کارگر نیشکر هفت تپه

اتحادیه آزاد کارگران ایران نوشته است ایمان خنیفر آزاد شده اما موج جدید احضار کارگران این مجتمع که از ظهر یکشنبه هفتم بهمن آغاز شده است همچنان ادامه دارد و بنا بر برخی خبرهای تایید نشده به جز محمد خنیفر، کارگران دیگری نیز بازداشت شده اند.

اسماعیل بخشی یکی از نمایندگان کارگران نیشکر هفت‌تپه که در جریان اعتصاب طولانی کارگران همراه سپیده قلیان دانشجو و فعال کارگری دستگیر شده و مورد شکنجه قرار گرفته بود، در پی انتشار فیلم به اصطلاح مستند از اعترافات اجباری او و سپیده قلیان مجددا دستگیر شد و خانواده‌اش نسبت به وضعیت سلامتی او اظهار نگرانی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.