ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کانال تلگرامی کارگران هفت‌تپه: حال اسماعیل بخشی «بسیار وخیم» گزارش می‌شود

با وجود وضعیت جسمی نامناسب اسماعیل بخشی، دادستانی دزفول و اداره اطلاعات اهواز «برای تحت فشار قرار دادن او و خانواده‌اش» از آزاد کردن بخشی امتناع می‌کنند.

کانال تلگرامی کارگران معترض هفت‌تپه با انتشار گزارشی اعلام کرد حال اسماعیل بخشی «بسیار وخیم» است.

اسماعیل بخشی، کارگر معترض نیشکر هفت‌تپه

کانال مستقل هفت‌تپه در این اطلاعیه نوشته است با وجود وضعیت جسمی بد این کارگر معترض «دادستانی دزفول و اداره اطلاعات اهواز برای تحت فشار قرار دادن او و خانواده‌اش از آزاد کردن بخشی امتناع می‌ورزند.»

بر اساس این خبر، مقام‌های قضائی برای اسماعیل بخشی «قرار کفالت» صادر کرده‌اند اما اجازه نمی‌دهند او با این قرار از زندان بیرون بیاید.

اسماعیل بخشی که در اعتراضات صنفی کارگران مجتمع نیشکر هفت‌تپه بازداشت شده بود، پس از آزادی اعلام کرد شرایط جسمی بدی دارد و در اطلاعات اهواز «تا سرحد مرگ» شکنجه شده است.

این نماینده کارگران هفت‌تپه مدتی پس از این اظهارات و واکنش‌های به آن و یک روز پس از پخش اعتراف‌های اجباری‌‌اش در یک برنامه تلویزیونی از سیمای جمهوری اسلامی، روز اول بهمن‌ماه مجدداً بازداشت شد.

کانال تلگرامی مستقل هفت تپه اعلام کرده است به زودی برای آزادی اسماعیل بخشی تجمع اعتراضی برگزار خواهد کرد.

در همین زمینه:

  این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

  آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

  .در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

  توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

  نظر بدهید

  در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

  نظرها

  نظری وجود ندارد.