ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تشکیل اولین پرونده قضایی گوشت قرمز در ایران

دادستان تهران از افزایش دوباره قیمت خودرو و کمبود و گرانی گوشت در ایران انتقاد کرده و از تشکیل اولین پرونده قضایی درباره گوشت خبر داده است.

دادستان تهران از افزایش دوباره قیمت خودرو و کمبود و گرانی گوشت در ایران انتقاد کرده و از تشکیل اولین پرونده قضایی درباره گوشت خبر داده است.

صف توزیع گوشت یخ‌زده در تهران

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران گفته: «انبار کردن عمدی گوشت احتکار تلقی می­‌شود و مستوجب تعقیب کیفری است.»

او از تشکیل اولین پرونده در رابطه با گوشت قرمز در شعب ویژه خبر داده و گفته: «در این رابطه دو نفر از ستاد تنظیم بازار استان تهران، و دو نفر از سایر دستگاه‌های مرتبط با تأمین و توزیع گوشت بازداشت شده و پرونده آنان در حال تکمیل تحقیقات است.»

جعفری دولت‌آبادی از مسؤولان صدا و سیما خواسته که اخبار امیدبخش منتشر کنند و در انتشار اخبار و برنامه­‌های مرتبط با اقلام اساسی، توجه و حساسیت بیشتری اعمال شود.

دادستان تهران گفته اگر اخبار منتشره در کشور از جمله خبر­ها پیرامون گوشت قرمز مدیریت نشود، موجب نگرانی مردم خواهد شد.

او با اشاره به سومین جلسه کمیته مقابله با گران­فروشی که در آن اعلام شد که صادرات گوشت قرمز و مرغ تا آذرماه سال جاری ادامه داشته است گفته این موضوع با وجود مشکلات در توزیع گوشت و افزایش قیمت آن در داخل، حتی با وجود توجیه اقتصادی نوعی بی‌­توجهی محسوب می­‌شود.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.