ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

برنی سندرز: نه به جنگ با ایران!

سندرز در یک پیام توئیتری با به اشتراک‌گذاشتن گزارش نیویورک‌تایمز از طرح تازه وزارت دفاع آمریکا نوشت: «نه به جنگ با ایران! این فاجعه‌ای تمام‌عیار است. باید ترامپ و جان بولتون، مشاور امنیت ملی را ــ همان کسی را که جنگ‌های بی‌پایان دوست دارد ــ متوقف کنیم.»

برنی سندرز، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک پیام توئیتری نسبت به آغاز جنگ با ایران هشدار داد.

سندرز سه‌شنبه ۱۴ مه / ۲۴ اردیبهشت در یک پیام توئیتری با به اشتراک‌گذاشتن گزارش نیویورک‌تایمز از طرح تازه وزارت دفاع آمریکا در قبال «تهدید» ایران نوشت: «نه به جنگ با ایران! این فاجعه‌ای تمام‌عیار است. باید ترامپ و جان بولتون، مشاور امنیت ملی را ــ همان کسی را که جنگ‌های بی‌پایان دوست دارد ــ متوقف کنیم.»

— Bernie Sanders (@SenSanders) May 14, 2019

نیویورک‌تایمز به نقل از شماری از مقام‌های دولت آمریکا، از طرح پنتاگون برای اعزام ۱۲۰ هزار سرباز به خاورمیانه در صورت حمله ایران به منافع ایالات متحده یا سرعت‌بخشیدن به برنامه هسته‌ای‌اش خبر داده است.

سندرز که خود را «سوسیالیست دموکرات» می‌خواند، از بخت‌های اصلی پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای تعیین نامزد اصلی این حزب است.

در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.