ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

آثار مهدی رجبیان و کیهان کلهر در لیست دو ماهانه ۱۰ آلبوم موسیقی برتر جهان مجله سانگ‌لاینز

مجله سانگ‌لاینز لیست ۱۰ آلبوم برتر جهان در ماه‌های اوت و سپتامبر را به انتخاب خود معرفی کرد. دو آلبوم موسیقی از مهدی رجبیان و کیهان کلهر در این لیست قرار دارند.

مجله بریتانیاییِ سانگ‌لاینز لیست ۱۰ آلبوم برتر جهان در ماه‌های اوت و سپتامبر ۲۰۱۹ را به انتخاب خود معرفی کرد. دو آلبوم موسیقی از دو آهنگ‌ساز ایرانی، مهدی رجبیان و کیهان کلهر نیز در این لیست قرار دارند.

مهدی رجبیان با آلبوم جدید خود به نام «اهل خاورمیانه» از سوی کمپانی سونی موزیک در رتبه اول و‌ کیهان کلهر، با آلبوم «هنوز پاییز است» از سوی کمپانی کِپِرا رکوردز، در رتبه ششم قرار دارند.

آلبوم «هنوز پاییز است» حاصل همکاری مشترک کیهان کلهر و گروه موسیقیِ هلندی رمبرانت تریو است. این آلبوم از دو بخش اصلی تشکیل شده است. کیهان کلهر بخش اول کمانچه و در بخش دوم ساز ابداعی «شاه‌کمان» را می‌نوازد.

آلبوم «اهل خاورمیانه»، به تهیه‌کنندگی و آهنگ‌سازی مهدی رجبیان و با همکاری هنرمندانی از ۱۲کشور مختلف تولید شده است. مهدی رجبیان در ماه ژوئن ۲۰۱۹ برای این آلبوم، برنده مدال نقره «جایزه جهانی موسیقی ۲۰۱۹» شد.

در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.