ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

وبینار «دفاع از حقوق کارگران ایران در عرصه بین‌المللی»

وبینار «دفاع از حقوق کارگران ایران در عرصه بین‌المللی» با سخنرانی بهروز فراهانی، عضو همبستگی سوسیالیستی با کارگران ایران ــ فرانسه برگزار شد.

وبینار «دفاع از حقوق کارگران ایران در عرصه بین‌المللی» پنجشنبه ۲۲ اوت/ ۳۱ مرداد با حضور بهروز فراهانی، عضو همبستگی سوسیالیستی با کارگران ایران ــ فرانسه برگزار شد.

«در چند سال گذشته، ایران کشور تظاهرات و اعتصابات کارگری است. ادامه این اعتراضات در کشوری که اعتصاب در آن ممنوع است، نشان ازین دارد که مشکلات کار و زندگی روزمره کارگران و حقوق بگیران در ایران به حدی رسیده است که هیچ نوع سرکوبی قادر نیست جلوی رشد و ادامه مبارزات مطالباتی کارگران را بگیرد که عمدتاً بر محور دستمزدهای پرداخت‌نشده، نداشتن امنیت شغلی، شرایط سخت کار، خصوصی‌سازی‌ها و حق تشکیل سازمان‌های مستقل کارگری صورت می‌گیرد. در چنین شرایطی مسئله حمایت ازین جنبش مطالباتی و استفاده از نهادهای موجود چه گونه هست، چه می‌توان کرد و چه انتظاری می‌توان داشت.»

ما در زمانه برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها با چند تن از فعالان و صاحب‌نظران مسایل کارگری به گفت‌‌وگو می‌نشینیم.

برای وبینار امروز از آقای بهروز فراهانی تقاضا کردیم درباره اهمیت حمایت بین‌المللی از حقوق کارگران ایران و عرصه‌ها و شکل‌های مختلف فعالیت بین‌المللی صحبت کنند و تجارب خودشان را با ما در میان بگذارند. آقای فراهانی عضو اتحاد سوسیالیستی در حمایت از کارگران ایران در فرانسه هستند.نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.