ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فيروزآبادی: از وزارت خزانه‌داری آمريکا شکايت می‌کنم

<p>رئيس ستاد کل نيروهای مسلح جمهوری اسلامی ايران گفت به&zwnj;خاطر تحريم شدنش از سوی وزارت خزانه&zwnj;داری آمريکا عليه اين وزارتخانه شکايت خواهد کرد.</p> <!--break--> <p><br /> حسن فيروزآبادی رئيس ستاد کل نيروهای مسلح ايران روز گذشته، يکشنبه پنجم شهريورماه در گفت&zwnj;وگو با خبرگزاری نيمه&zwnj;رسمی فارس، تحريم&zwnj;های آمريکا عليه خود و مقام&zwnj;های بلندپايه جمهوری اسلامی را نشان از &quot;بغض استکبار نسبت به تفکر اسلام و رشد آن در ميان مردم جهان از جمله ملت آمريکا&quot; دانست.</p> <p><br /> فيروزآبادی خود را &quot;پزشک و عضو هيئت علمی دانشگاه&quot; معرفی کرد و گفت تمام عمرش را صرف &quot;تحقيقات علمی و اقدامات بشردوستانه و صلح&zwnj;جهانی&quot; کرده است.</p> <p><br /> اين مقام نظامی جمهوری اسلامی ايران افزود: &quot; اکنون می&zwnj;خواهم از وزارت&zwnj;خزانه&zwnj;داری آمريکا شکايت کنم که چرا با خدمت انسان&zwnj;دوستانه و تلاش برای امنيت ملی و استقلال ايران مخالفند و آن را جرم می&zwnj;دانند.&quot;</p> <blockquote> <p>مقام&zwnj;های جمهوری اسلامی که تاکنون مورد تحريم قرار گرفته&zwnj;اند نسبت به اين تحريم&zwnj;ها بی&zwnj;اعتنايی نشان داده&zwnj;اند و اظهارات حسن فيروزآبادی در نوع خود بی&zwnj;سابقه است</p> </blockquote> <p>وزارت خزانه&zwnj;داری آمريکا روز سه&zwnj;شنبه ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر ۱۳۹۰) حسن فيروزآبادی و عبدالله عراقی، فرمانده سپاه محمد رسوال&zwnj;الله تهران را به اتهام &quot;نقض حقوق بشر&quot; در فهرست تحريم&zwnj;ها قرار داد.</p> <p><br /> اين تحريم بر اساس فرمان باراک اوباما، رئيس&zwnj;جمهوری آمريکا صورت گرفت. اوباما در سپتامبر ۲۰۱۰ دستور داد تا مقام&zwnj;هايی که در سرکوب اعتراضات پس از انتخابات بحث&zwnj;انگيز رياست&zwnj;جمهوری سال ۱۳۸۸ ايران نقش داشته&zwnj;اند، در فهرست تحريم قرار گيرند. </p> <p><br /> مقام&zwnj;های جمهوری اسلامی که تاکنون مورد تحريم قرار گرفته&zwnj;اند نسبت به اين تحريم&zwnj;ها بی&zwnj;اعتنايی نشان داده&zwnj;اند و اظهارات روز گذشته حسن فيروزآبادی در نوع خود بی&zwnj;سابقه است. </p> <p><br /> آمريکا پيش از اين نيز &quot;محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران، غلام&zwnj;حسين محسنی اژه&zwnj;ای، دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضائيه، حيدر مصلحی، وزير اطلاعات، صادق محصولی، وزير پیشین رفاه، سعيد مرتضوی، دادستان پيشين تهران، مصطفی محمدنجار، وزير کشور، احمدرضا رادان، فرمانده نيروی انتظامی تهران، حسين طائب معاون پیشین اطلاعات سپاه پاسداران، محمدرضا نقدی، فرمانده سازمان بسيج و عباس جعفری دولت&zwnj;آبادی، دادستان تهران&quot; را به اتهام &quot;نقض حقوق بشر&quot; مورد تحريم قرار داده بود.</p> <p><br /> بر اساس قوانين آمريکا، دارايی&zwnj;ها و اموال افرادی که در فهرست تحريم&zwnj;ها قرار گرفته&zwnj;اند، در اين کشور مسدود می&zwnj;شود و سفر آن&zwnj;ها نيز به آمريکا ممنوع است.</p> <p><br /> با اين حال چون بسياری از مقام&zwnj;های قضايی و نظامی ايران، در آمريکا دارايی ندارند، اين تحريم&zwnj;ها بيشتر نمادين قلمداد می&zwnj;شود.</p> <p><br /> اتحاديه اروپا نيز پائيز سال گذشته ۲۹ مقام ايرانی را به اتهام &quot;نقض حقوق بشر&quot; تحريم کرده بود.<br /> &nbsp;</p>

رئيس ستاد کل نيروهای مسلح جمهوری اسلامی ايران گفت به‌خاطر تحريم شدنش از سوی وزارت خزانه‌داری آمريکا عليه اين وزارتخانه شکايت خواهد کرد.

حسن فيروزآبادی رئيس ستاد کل نيروهای مسلح ايران روز گذشته، يکشنبه پنجم شهريورماه در گفت‌وگو با خبرگزاری نيمه‌رسمی فارس، تحريم‌های آمريکا عليه خود و مقام‌های بلندپايه جمهوری اسلامی را نشان از "بغض استکبار نسبت به تفکر اسلام و رشد آن در ميان مردم جهان از جمله ملت آمريکا" دانست.

فيروزآبادی خود را "پزشک و عضو هيئت علمی دانشگاه" معرفی کرد و گفت تمام عمرش را صرف "تحقيقات علمی و اقدامات بشردوستانه و صلح‌جهانی" کرده است.

اين مقام نظامی جمهوری اسلامی ايران افزود: " اکنون می‌خواهم از وزارت‌خزانه‌داری آمريکا شکايت کنم که چرا با خدمت انسان‌دوستانه و تلاش برای امنيت ملی و استقلال ايران مخالفند و آن را جرم می‌دانند."

مقام‌های جمهوری اسلامی که تاکنون مورد تحريم قرار گرفته‌اند نسبت به اين تحريم‌ها بی‌اعتنايی نشان داده‌اند و اظهارات حسن فيروزآبادی در نوع خود بی‌سابقه است

وزارت خزانه‌داری آمريکا روز سه‌شنبه ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر ۱۳۹۰) حسن فيروزآبادی و عبدالله عراقی، فرمانده سپاه محمد رسوال‌الله تهران را به اتهام "نقض حقوق بشر" در فهرست تحريم‌ها قرار داد.

اين تحريم بر اساس فرمان باراک اوباما، رئيس‌جمهوری آمريکا صورت گرفت. اوباما در سپتامبر ۲۰۱۰ دستور داد تا مقام‌هايی که در سرکوب اعتراضات پس از انتخابات بحث‌انگيز رياست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ ايران نقش داشته‌اند، در فهرست تحريم قرار گيرند.

مقام‌های جمهوری اسلامی که تاکنون مورد تحريم قرار گرفته‌اند نسبت به اين تحريم‌ها بی‌اعتنايی نشان داده‌اند و اظهارات روز گذشته حسن فيروزآبادی در نوع خود بی‌سابقه است.

آمريکا پيش از اين نيز "محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران، غلام‌حسين محسنی اژه‌ای، دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضائيه، حيدر مصلحی، وزير اطلاعات، صادق محصولی، وزير پیشین رفاه، سعيد مرتضوی، دادستان پيشين تهران، مصطفی محمدنجار، وزير کشور، احمدرضا رادان، فرمانده نيروی انتظامی تهران، حسين طائب معاون پیشین اطلاعات سپاه پاسداران، محمدرضا نقدی، فرمانده سازمان بسيج و عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران" را به اتهام "نقض حقوق بشر" مورد تحريم قرار داده بود.

بر اساس قوانين آمريکا، دارايی‌ها و اموال افرادی که در فهرست تحريم‌ها قرار گرفته‌اند، در اين کشور مسدود می‌شود و سفر آن‌ها نيز به آمريکا ممنوع است.

با اين حال چون بسياری از مقام‌های قضايی و نظامی ايران، در آمريکا دارايی ندارند، اين تحريم‌ها بيشتر نمادين قلمداد می‌شود.

اتحاديه اروپا نيز پائيز سال گذشته ۲۹ مقام ايرانی را به اتهام "نقض حقوق بشر" تحريم کرده بود.
 

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • بهمن راد

  طایفه ئی از پائین ترین قشر اجتماعی/اقتصادی در ایران ..که بیشترین و محکم ترین پیوند را با اخوندها و خرافات دینی و اسلام ۱۴ قرن گذشته بودند..۴۰ سال قبل با کمک انگلستان/امریکا به قدرت رسیدند.هدف اصلی بازنگهداشتن ایران و ایرانیان از ترقی..پیشرفت و استقلال و رهائی از عقب ماندگی دینی بود.کمپانی های بزرگ نفتی و نمایندگان قدرتمند سرمایه داری به هدف خویش رسیدند.ایران را به ۴۰۰ سال قبل باز گرداندند..و اما تکلیف طایفه تازه به دوران رسیده چه شد؟؟ این قشر فاقد هر گونه توانائی و کاردانی و لیاقت برای اداره امور کشور را داشتند.تنها یک هدف در سر داشتند: رسیدن به مقام و ثروت..زندگی مجلل و رفاه...نشستند بر سر سفره ایرانیان خوردند و بردند ...کشتند و زندانی کردند و تجاوز به زنان و ناموس ما.اینها اکثریت اشان تابعیت دولت انگلستان را داشتند..زاده شده در نجف و کربلای عراق بودند.هیچ پیوندی با این سرزمین نداشتند و ندارند.بعضآ از طرف دولت های امریکا و انگلستان ماموریت داشتند بر پست های کلیدی مملکت دست یابند...دست یافتند. خانواده لاریجانی ها..علی اکبر ولایتی..سران سپاه بروجردی..سیف..برادران طائب اینها همگی از طرف دولت بریتانیا بر پست های کشوری نشسته اند.دقیقآ اهداف دشمنان /خصوصآ دشمن دیرینه ما : انگلستان را عمل کرده به نتیجه میرسانند...ایرانیان هنوز در خواب اند!! مشتی غیر ایرانی ..خائن و دشمن این سرزمین با لباس اخوندی مملکت ما و ملت ما را به مرز تباهی و کشور را به ویرانی کامل رساننده اند و ایرانیان هنوز در خواب اند.تنها در فکر کشیدن گلیم خویش اند از اب!!! امروز بگذرد..فردا خدا بزرگ است..خدا روزی میدهد..خدا دندان داده..روزی هم او میدهد!!! با این خرافات ملتی را چاپیده و غارت کرده اند

 • کاربر مهمان

  در پزشک بودن ایشان هیچ شکی نیست، اولا ایشان دانشچوی پزشکی دانشگاه مشهد بودند،در آن زمان (اوایل انقلاب) در مشهد دانشکده دامپزشکی وجود نداشت،دوم اینکه شوهر خواهر یا برادر خانم ایشان نیز همکلاس ایشان بود که در درگیری کشته و یا اعدام شدند(از مجاهدین خلق بود و بنابر شایعات در آنزمان و در دانشگاه، توسط خودایشان لوداده شده بود)،سوم اینکه پزشک یا دامپزشک بودن شان چه فرقی میکند؟ سال هاست آقای نوریزاده از دامپزشک بودن ایشان چون فحش استفاده می کرد، اخیرا صدای آمریکا نیز چنین سوتی داد، به آقای نوریزاده حرجی نیست، و همیشه روش کار و سخنانش چون خبرنگاران روزنامه های زرد و کیهان شریعتمداری بوده ،جای تاسف برای صدای آمریکاست است که با این همه امکانات و هزینه،بیو گرافی شخصی چون فیروز آبادی را، در پستی چنان حساس ،کامل و صحیح ندارد وارائه نمی کند.

 • کاربر مهمان

  <p>ببینید**&nbsp;چقدر دزدیده که جرات می کند از خزانه داری آمریکا شکایت کند. باید از او پرسید که تو چی تو اون خزانه گذاشتی که حالا شکایت می کنی. تو امامانت و رهبرانت که میگین مرگ بر آمریکا و اینکه هیچ غلطی نمی تونه بکنه نکنه خیر سر امام زمینت و امام زمانت همونی رو گذاشتی تو خزانه که تو خزینه می کردی!!!</p>

 • کاربر مهمان

  این کوه دنبه که شخصا دستور قلع و قمع و کشتار مردم را میدهد از چه زمانی پزشک و محقق و انسان دوست شده است؟ بعد ایشان باید برای چی نگران باشد اگر پولی برای انتقال به خارج از کشور نداشته باشد. لابد اگر در ایران هستند هم که دست خزانه داری امریکا به پولهای ایشان نمیرسد.

 • کاربر مهمان

  شکم گنده ببینید چه پولی دارد که میخواهد از خزانه داری آمریکا شکایت کند٬ حالا شما از خودتان بپرسید حساب بانکی امام زمان در کجاست.

 • کاربر مهمان

  <p>واقعا که خیلی مضحکه این مردک . ***فقط جنایت و ادمکشی بهش میاد نه پزشکی و امیری ارتش .</p>

 • کاربر مهمان

  اینا ادمهای هستند که وقتی حکومت عوض شه میگن ما از اول هم نوکر امریکا بودیم امثال فیروز ابادی وسردمداران حکومت وقتی سیستم عوض بشه امریکا اولین جایه که به اینا پناهندگی میده پول این مردم بدبخته دارن میخورن وحال میکنن