سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دامگاه‌های غیرقانونی در فریدونکنار

شالیزارها در فصل پاییز و زمستان به آب بسته می‌شود و شکارچیان با پاشیدن دانه پرندگان مهاجر را به دامگاه می‌کشانند. بیشتر فروشندگان بی‌اهمیت به قوانین، به کشتار و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر ادامه می‌دهند.

هم‌زمان با آغاز فصل مهاجرت پرندگان، صید غیرقانونی پرندگان مهاجر در حاشیه شهر فریدونکنار آغاز می‌شود. صیادان غیرقانونی از شالیزارهای برنج به عنوان دامگاه استفاده می‌کنند. شالیزارها در فصل پاییز و زمستان به آب بسته می‌شود و شکارچیان با پاشیدن دانه پرندگان مهاجر را به دامگاه می‌کشانند. صیادان برای گمراه کردن پرندگان مهاجر از اردک‌های بومی استفاده می‌کنند. برای به دام انداختن پرندگان از تورهای هوایی استفاده می‌شود و پرندگان پس از کشته شدن به شکل غیرقانونی در بازارهای محلی به فروش می‌رسند. اگرچه سازمان محیط زیست قوانینی را برای فروش انواع پرندگان وضع کرده است، اما بیشتر فروشندگان بی‌اهمیت به این قوانین، به کشتار و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر ادامه می‌دهند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.