ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حمله به یک زن در تهران به خاطر حجاب - نیروی انتظامی: شکایت کند

فیلمی از تهران منتشر شده که در آن مردی، زنی عابر را به دلیل نوع پوشش کتک می‌زند. جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفته پلیس در پی دستگیری این مرد خواهد بود.

در روزهای گذشته فیلمی از یک دوربین مداربسته در تهران منتشر شد که در آن مردی به زن عابری حمله می‌کند. هر چند فیلم منتشر شده صدا ندارد، اما گفته می‌شود درگیری مرد با زن به دلیل مداخله او در پوشش زن بوده است. در واکنش به انتشار این فیلم، حمید هداوند، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفته: «از نظر ما این رفتار‌ها نا‌به‌جا و ناشایست است و قطعا پلیس در پی دستگیری این فرد خاطی خواهد بود.»

بزرگ‌ کنید
نمایی از فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است

در فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، مردی به زنی که از روبه‌روی او می‌آید، حمله می‌کند.

هداوند گفته:

«هیچ فردی حق ندارد به صورت سرخود و این‌چنین نا‌به‌هنجار به بانوان تعرض کند.»

او با بیان اینکه خانمی که در این کلیپ مورد هتک حرمت قرار گرفته با مراجعه به پلیس از فرد خاطی شکایت کند، گفته در صورت اعلام شکایت شهروندان با افرادی که اقدام به تشویش اذهان عمومی در جامعه می‌کنند، برخورد خواهد شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین گفته:

«امر به معروف و نهی از منکر بر همه ما واجب است، اما این‌چنین که بخواهیم با افراد کم‌حجاب برخورد کنیم کاری ناشایست و دور از شأن و منزلت است. مشخص است که این افراد به دنبال اهداف شخصی خود هستند.»

برخوردهای خشن از سوی شهروندانی که مدعی اجرای امر به معروف و نهی از منکر نسبت به زنان به تعبیر آنها بدحجاب یا بی‌حجاب هستند، بارها اتفاق افتاده و فیلم‌هایی از این برخوردها منتشر شده است.

این گفته‌ها در حالی مطرح شده که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خود از سردمداران برخورد خشن با زنان به دلیل بدحجابی یا بی‌ححجابی است.

حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی همواره تاکید کرده که طرح امنیت اخلاقی از سوی پلیس با جدیت پیگیری خواهد شد و پلیس در اجرای ماموریت‌هایش به دلیل فضاسازی‌ها و هوچی‌گری‌ها کوتاه نمی‌آید.

افراد و گروه‌هایی که خود را متولی اجرای نهی از منکر می‌دانند، خودسرانه دست به برخورد خشن با زنان می‌زنند.

تابستان گذشته حسین الله‌کرم، دبیر شورای هماهنگی حزب‌الله در یک برنامه تلویزیونی در باره چگونگی مقابله این گروه با «بدحجابی» و بی‌حجابی حرف زد و گفت:

«حجاب از نمادهای نظام اسلامی و یک امر واجب عمومی و اجتماعی است که اجرای آن الزام قانونی دارد، بنابراین باید با متخلفان به‌طور قانونی برخورد شود و اگر مجریان قانون برخورد نکنند، شورای هماهنگی حزب‌الله در چارچوب تذکر لسانی (کلامی) همچون گذشته اقدام می‌کند.»

  نظر بدهید

  در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

  نظرها

  • محمدعلیبخشی

   سردارحمیدهداوند'باخرد وهوشمندی بسیاردقیق گفته اند'که این مردان'دنبال مقاصدشخصی خودهستند' گاهی به دنبال اخاذی وگاهی سوئ استفاده عاطفی وجنسی'. افرادی ناشناس باهویت نامعلوم وانگیزه های نامشخص'وبدون هیچ علامت ونشانه ای 'میتوانندبه راحتی اقدام به هرکاری بکنند'اگر شناخته شدند ادعامیکنند'تکلیف شرعی داشتم'اگرموفق به نیت پلیدخودشوند'که مفت چنگشان'

  • شهروند ایران

   نیروی انتظامی ایران یکی از فاسدترین ، رذل ترین ، سرکوبگر ترین ، بی رحم‌ ترین و بی قانون ترین پلیس های دنیاست . از آن سردارهای مفتخورش بگیرید تا آن سرباز وظیفهء صفرش . این سطور ربطی به این فیلم ندارد ، هر ایرانی که فقط یکبار گذارش به کلانتری افتاده باشد عمق تباهی این مزدوران ولایی را به عینه دیده است . یادش بخیر . ۲۱ بهمن ۵۷ کلانتری سوزان بود در تمام ایران . بیصبرانه منتظر تکرار این حماسه خواهیم بود .

  • زنده زنده سوزاندنِ مقدسِ مردم بیگناه

   محمد علوی‌تبار مشهور به کیاوش بر اثر کرونا مرد. او در آتش‌زدن سینما رکس آبادان در سال ۵۷ که به مرگ حدود ۷۰۰ تن منجر شد، نقش داشت. پیروان خمینی سینما را آتش زدند، آن را به گردن رژیم شاه انداختند تا نفرت عمومی بیشتر شود. آنها پس از روی کار آمدن "نظام مقدس" پاداش زنده زنده سوزاندن ۷۰۰ نفر را گرفتند، کیاوش فرماندار و نماینده مجلس شد. کیاوش و امثال او پدرهای معنوی*** سایبر بسیج لجن, که سعی دارند ما را متقاعد کنند با نظامی "مقدس" روبرو هستیم, می باشد. "...دیگه تمومه ماجرا"

  • سارا

   واااا اين تازه اولشه هرروز بايد شاهد چنين اتفاقاتي باشيم وقتي ميايد بين قانون تبعيض قائل ميشيد يعني حاكم كردن حكومت جنگل هر رواني از راه برسه و بي قانوني باشه هر غلطي بخواد ميكنه

  • صفدری

   خدا از سر این گروه‌های داعش داخل کشور که تقویت می شوند. نگذرد

  • صدیق

   خطاب به آقای حمید! هموطن نان به نرخ روز خور! آیا پرونده کهریزک، اعدام شبانه زندانیان در دهه 60، ترور فعالین داخل (ترورهای زنجیره‌ای) و خارج کشور، هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری، استخر فرح، کشتن کولبران با تیر مستقیم، اسید پاشی ها، و و و. آیا همه این موارد هم سناریوی مهندسی شده برای بدنام کردن نظام مقدس!!! بودند؟ چه چیز این نظام شما مقدس است؟ هر آنچه در آن و بیرون آن وجود دارد، غیر مقدس، ضد انسانی، ضد طبیعت، و ضد فرهنگ است. هر آنچه در این 40 سال از این نظام شما دیدیم جنایت، تجاوز، خدعه، دزدی، مریضی، اعتیاد و پلیدی بود. البته برای کسانی که دستی بر آتش داشتند از روز اول مشخص بود. چون کشوری که توسط فردی در چاه اداره شود، بهتر از این نمی شود. در چاه، فساد و سیاهی و تباهی و سکون هست. شیاطین در چاه زندگی می‌کنند، چون از نور و آشکار شدن گریزانند. شما و نظام تاریک شما با سیاهی، تاریکی و ظلم و چاه و سیاه چال عجین هستید. برای همین سیاه پوشید، چون از نور و روشنایی می‌هراسید. برای نمونه رهبر شما در طول دوران رهبری حتی برای یکبار هم جرأت پاسخگویی نداشته و همواره نیاز به روسای جمهوری داشته که خود را پشت آنها مخفی کند، و عملکرد غلط خود را به گردن آنها بیاندازد. اخیراً آقایی که مجری یک برنامه تلویزیونی است و فرزندش در کانادا به دنیا آمد، به مسئولین بدون مسئولیت پریده که چرا استعفا نمی دهند. این فرد سپاهی، اطلاعاتیِ کارمند صدا و سیما آیا نمی داند که مسئولین برای همین در سمتهای مختلف هستند. چون قرار است ندانم کاریهای رهبر انقلاب سر آنها خراب شود؟! همه می دانیم که روحانی ماکت رئیس جمهور است. مجلس نه تنها در رأس امور نبود و نیست بلکه در جریان امور هم دیگر نیست. این نظام دیو سالار کجایش مقدس است. تمام پلشتیهای عالَم قادر نیست این نظام شما را توصیف کند. کلمات قاصر از بیان مشکلات ناشی از اینهمه تقدس!!! هستند. بس کنید آقا! خجالت بکشید! اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید! برای 4 روز عمر در این دنیای فانی، دخیل بستن به اینهمه دروغ و ریسمان شیاطین نوبر شماهاست.

  • تو

   این فرمانده انتظامی چیزی از احکام اسلامی نمیدونه چرا داری حرف بی ربط میزنی مایه نگ نظامی کجای دین اسلام حجاب اجباری تاکید شده این شخص همچون حیوان با این خانوم بر خورد کرد چرا اسم دینو خراب میکنید کاش من اونجا بودم بلای سر اون یارو میاوردم که خدا بدونه بی غیرت بی همه چیز شخصیت یه زن رو تو ملع عام خورد کردی

  • حسام

   آقای حسین بسیجی توگفتی وماباورکردیم خودت خیلی ساده ای جزبسیجیهاکسی بامردم چنین برخوردنمیکندهرکسی بایک دختربیپناه ولوحجاب هم نداشته باشدچنین برخوردکند***زادت ومادربخطاست واون افرادی که حضورداشتندودخالت نکردندازگوسفندم پست ترند.

  • reza

   دروغ بی شاخ و دُم دادستان عمومی و انقلاب شهر ری سه روز پس از پخش فیلم درگیر شدن یک "آتش به اختیار" به بهانه بد حجابی با زنی که در پیاده رو یکی از خیابان ها عبور می کرد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری مدعی شد که زمان این ماجرا به اواخر آبان و اوائل آذر باز می گردد و فرد آتش به اختیار در همان زمان بازداشت و با قرار وثیقه تحویل شعبه رسیدگی کننده در تهران داده شده است. محل ماجرا نیز خارج از محدوده شهر ری و در منطقه کلانتری 121 سلیمانیه بوده اما فرد آتش به اختیار ساکن شهر ری بوده است. دادستان همچنین تهدید کرد که تحقیقات درباره کسی که این فیلم را گرفته و در فضای مجازی منتشر کرده توسط پلیس در جریان است. از کل خبر کج و معوج و پر از جملات تکراری که دادستان مورد اشاره در اختیار رسانه های ایران قرار داده ما توانستیم چند خط بالا را استخراج کنیم و تا خوانندگان بتوانند متوجه اصل خبر بشوند. اما چند نکته از مصاحبه دادستان: 1-ایشان مدعی است که محل حادثه در محدوده شهر ری نبوده است. اگر فردی آتش به اختیار بازداشت شده، واقعا بازداشت شده باشد قطعا خودش گفته که در کدام خیابان با آن خانم درگیر شده است. 2- این آتش به اختیار اسم نداشته؟ شغل نداشته؟ نگفته وابسته به چه نهادی بوده؟ چرا پیش از پخش فیلم در فضای مجازی خبر را اعلام نکردید؟ چرا منتشر کننده این فیلم باید تحت تعقیب قرار گیرد؟ فرد آتش به اختیار روز و ساعت درگیری را در زمان بازداشت ادعائی دادستان نگفته؟ دادستان چگونه در جریان ماجرا قرار گرفته و فرد را شناسائی و بازداشت کرده است؟ کدام شعبه مسئول رسیدگی به عمل این آتش به اختیار شده؟ نتیجه رسیدگی چیست؟ بسیاری از سئوالات بالا در صورتی است که دادستان راست بگوید و فرد آتش به اختیار بازداشت شده باشد. درحالیکه از روی آشکار تر است که دادستان دروغ می گوید. پیک نت

  • Arman

   دست بلند کردن روی ناموس مردم و لگد زدن به شکم یه زن بیگناه در حال رد رد شدن از خیابان کدام دین و کدام انسانیت می پسندد. اون مرد که داعیه ی سرباز خدارو دارد ماجرای حکمش را از کجا گرفته . خودتون و جای شوهر اون زن بزارین ک یک ن

  • حسین

   سلام خدا بااون عطمتش گفته تو دین هیچ اجباری نیست این حرامزاده چطور به خودش این اجازه میده به یه زن حمله ور بشه اخه ولد زونا کجا پیامبر امام خدا گفته مردمو اینجور هدایت کنی اخه دیوس مگه اونو تو گور تو میزارن اخه کی این رفتار می پسنده اخه کفتارصفت میخوای کار ثواب بکنی برو ببین تو شهر چند نفر گرسنه اند اونایی که دم از دین دیانت میزنن بیشترشون خرابن.....اونایی که این حرامی رو میشناسن حقشو بزارن کف دستش.....بی وجود لاشی

  • آریا حق نظر

   مردم در اون لحظه نباید سکوت میکردن بلید درگیر میشدن کاش ‌‌شجا ع بودیم

  • پیمان

   اول روی صحبتم با اون افرادی است که صحبت از امر به معروف و ای این فیلم تخیلیو دروغه گیریم شما درست میگی ولی ایا وجدانا همچین برخوردهایی تا به حال ندیدی ؟ ببینید برادر و خواهران من بنده با پنجاه و پنج سال سن چیزهایی دیدم که شرم از یاداوری انها دارم میدونی بدتر از همه اینها و سخت تراز همه اینها برام چیه؟ اینکه بدون هیچ منتی به عنوان وظیفه مثل خیلیهای دیگه سه سال از بهترین دوره جوانیم را در خط اول جبهه گذشت و دست اخر با هزار جور درد و رنج جسمی و روحی تنها دستاورد اون سالها رو میبینم نباید الان من نوعی اقرار کنم که دستاورد من بعد از اون همه سال بعضی وقتها شرمساری از نوع برخورد دوستانی است که مدعی دنباله روی از امثال ما هستند به خدا وندی خدا ما برای این چیزها نجنگیدیم و مبارزه نکردیم بنده در طول مدت انجام وظیفه ام سعادت این را داشتم که با خیلی از بزرگانی که اکثرا به شهادت رسیده اند و مردم از انها به نیکی یاد کرده و جزو افتخارات ملی و قهرمانهای کشور محسوب میشوند به عنوان خدمتگذار در کنارشان باشم ولی به همان خدا قسم که منش و دیدگاه هیچکدامشان اینگونه خسمانه برخورد کردن نبود بابا بهترین مثال سردار دلهایمان که به تازگی به ارزوی دیرین شهادتش رسید ایا نگرش وبر خورد ایشان را میشناختید اگر نه حداقل.از انهایی که میدانند واز سخنرانیهای ایشان که به جا مانده استفاده کنید در اخر از این پرچانگی خودم غذر میخواهم ولی بیاییم با بعصی رفتارهای نسنجیده دشمن شاد نشویم با تشکر

  • حمید

   باسمه تعالی سلام علیکم احتراما هیچ فرد بسیجی یا حزب الهی چنین برخوردی با یک خانم بد حجاب یا حتی بی حجاب نمی کند. الآن در خیابانهای تهران و شهرستانها بسیارند زنان بد حجابی که روسری از سر آنان سر می خورد و بدون حجاب در مکان های شلوغ رفت و آمد می کنند و یا در رانندگی کاملا بی حجاب هستند و کسی کاری به آنها ندارد. حتی تذکر لسانی نیز انجام نمی شود. این فیلم نیز از مکانها و حیله های کثیف و صد البته ناشیانه دشمنان جمهوری مقدس اسلامی است که درست در جلو دوربین همه حرکات کاملا واضح انجام شده و حتی یک صحنه از آن به صورت تصادفی خارج از کادر دوربین نمی افتد. و فیلم آن نیز بلا فاصله از طریق کانالهای ضد انقلاب از آنطرف آب پخش می شود. مسلم است که این یک صحنه سازی کثیف و ناشیانه است و فقط ساده لوحان آنرا باور می کنند. قبلا نیز از این صحنه سازی ها انجام شده است. مثل صحنه جعلی قتل ندا آقا سلطان که پس ۱۰ سال سازنده آن اعتراف کرده فیلم جعلی بوده است. این چنین حقه ها دیگر قدیمی شده و جز ساده لوحان کسی باور نمی کند.

  • حسین

   مرتیکه عوضی بتوچه بی ناموس بی همه کس دستو پاشو ***که دفعه آخرش باشه دست به ناموسمون دراز میکنه

  • ارش

   اگه اونجا بودم شکمتو *** میکردم تا بفهمی کجای کاری دایی.

  • حمید

   مملکت بدون پدر و مادر همینه و هر ننه قمر بی تربیت بی فرهنگی بخودش همه چیز رو بحق میده. فقط استاد زورگویی و بی منطقی، بجای اینکه به همه اقشار جامعه تحصیلکرده در هر امر متعلق به رشته هاشون اجازه بدن تا خودی از خودشون نشون بدن و باعث پیشرفت کشور بشن ، خیر ، یکسری آدم بی سواد که خودشون هم درست نمیدونن کی و کجا

  • شهاب

   به اون ضارب... و فاطمه و علی و... و تمامی موجوداتی از این دست که همه ما در محل زندگی و محل کار و اطراف خودمان روزانه برخورد داریم و میشناسیم که چه گونه ای از موجودات هستند توصیه میکنم بدنبال راهی برای فرار باشند چون بزودی باید بدنبال تراشیدن ریش و تغییر در ظاهر کنونی خود بروند مردم لبریز از خشم هستند از این همه بی حرمتی به شعور و شخصیتشان آخر تا کجا و چقدر باید خودخوری کنند بالاخره یه روزی این اتفاق خواهد افتاد و این افراد توسط همین مردم به سزای اعمال خبیث و بدور از انسانیت خود خواهند رسید

  • بردیا

   ما مردمی هستیم که برای افسانه پهلوی شکسته ***، در 1400 سال پیش، زار زار گریه می کنیم، ولی فیلم شکستن پهلوی بانوی کشورمان را که با چشمانمان می بینیم انکار می کنیم. قطعاً این قوم باد اگر در آن زمان زندگی می کردند، شکستن پهلوی فاطمه را هم (اگر چنین چیزی اتفاق افتاده باشد!) قطعاً انکار می کردند و طرفدار ضارب می شدند!! بیدار کردن کسی که خود را به خواب زده و از افسانه و تاریخ، دکان کاسبی و ارتزاق باز کرده است، غیر ممکن است.

  • فرشاد

   ا ولا که من سر دار اشتری رو دوسال دوسال سربازشون بود دانشکده امام هادی ایشون مرد بزرگواری هستند لطفا به کسانی که زحمت میکشند بر ای امنیت این ملت و این خاک توهین نکنید امثال اقای اشتری تکرار نشدنی هستند امثال این عز راا هیچ کجا نمیشه رحمتشون را ند یده گرفت و ما ممنونیم بابت زحماتشون ارزوی سلامتی داریم .

  • منیژه

   برای "فاطمه". "علی", "محمد"و "کریستین حکیمی" (که به احتمال ۹۹% همه این اسامی از طرف فقط یک نفر اینجا نوشته شده است). همانطوری که یکی از کاربران در اینجا یادآوری کرده است, اشکال از ما زنان ایرانی نیست, اشکال از ویروس اسلام و مثلا "اخلاقیات" مریض و روانی شما مسلمانان ضد-زن و ضد-زندگی است. در جهان اسلام همه چیز برعکس و متناقص است. برای مثال: رهبر معنوی شما آیت شیطان خمینی در "تحریرالوسیله خمینی، کتاب نکاح، مسأله ۱۲" انجام عمل جنسی را با کودکان نابالغ، حتی با کودک شیرخواره، مجاز می داند. اما چنین لجنی "رهبر انقلاب" و "رهبر حکومت" شد و پیروان او همچنان در ایران حکومت می کنند! و حالا فاطمه کماندو های سایبر بسیج اینجا برای ما سخنرانی می کنند که چنین است و چنان است. آبانماه امسال هر جایی که دست مردم به دفترهای امام جمعه ها رسید آتش زدند و نابود کردند. فکر می کنید که در نوبت بعدی (که بسیار نزدیک است) عکس العمل مردم چگونه خواهد بود؟ بهترین کمک فاشیزم اسلامی به مردم ایران این بود که ماهیت واقعی ویروس اسلام و چهرهء لجن و کثافتش را به همه نشان داد. به امید دیدار دوباره در خیابانها, که چندان دور نخواهد بود.

  • فاطمه ۳۱۳

   سلام حق اینجور اشخاص هست که چنین بلایی سرشون بیاد چرا تو جامعه با چنین پوششی میان اینا خدا پیغمبر حالیشون نیست باید همه یه فکری کنیم اما نه اینکه با ضرب و شتم با یه فکر اساسی امام زمان میخاد اینا اینطور باشن

  • بهمن

   کاش اوایل انقلاب کوشته میشدیم واینروز هارا نمیدیدیم چون آنوقت فکر میکدیم ایران ژاپن میشود

  • علی

   والا چیزی که من دارم تو فیلم میبینم دختره وحشیه و هی داره حمله میکنه

  • امید

   پدران ما با چه طرز فکری در سال 57 به خیابان آمدند و گور تک تک ما را کندند جز بدبختی و بی آبرویی چیزی برایمان به ارمغان نزاشتند ما تنها مردمان جهان هستیم کهبرای بدبختی خودمان و نثلی که از ما به جا میماند با دستان خودمان بدبختی را وارد این مرزو بوم کردیم تا کی میخواهید بزنید تا کی میخواهید بکشید تا کی میخواهید به مردمان مملکتم زور بگویید هر کاری دوست داشتید هر بلایی که میتوانستید بر سرمان آورید ما فقط به آینده روشن خوشبین هستیم نه برتی خودمان فقط برای نثل های بعدیمان ولی آن روز که این مملکت روی خوشی به خود بیند من نمیدانم شماها و خانواده هایتان در کدام سوراخ وبه کجا پناه خواهید برد روزی که همین ملت درد کشیده زنده به گورتان خواهند کرد طول نمیکشد به همان خدایی که جز ستم جز سنگدلی جز بی مهری ازش چیزی ندیدم قسم میخورم اون روز نزدیک است و وای به حال شما ها جواب پس خواهید داد قول میدهم جواب پس خواهید داد

  • نفس

   به این آمر به معروف یاد ندادن نباید به نامحرم دست بزنه

  • احمد

   جناب علی زن "ناموس" کسی نیست. زنان مانند مردان انسانهایی قائم به ذات و کامل هستند. البته بسیار کاملتر از مردان چون زنان توانایی بازتولید حیات را دارند و مردان چنین توانایی و ظرفیتی را ندارند. این بینش مریض و روانی اسلام است که زنان را اموال و "ناموس" مردان میداند. حجاب اسلامی در دوران کرونا یعنی شیوع و گسترش ویروس. خود فرقهء شیعه نیز نوع دیگری از ویروسی مهلک است که داستانش بماند برای فرصت دیگری.

  • کریستین حکیمی

   این بدون توهینه @#خل اونیه که این فیلم رو باور میکنه. اون موقع که تو ایران بودم ازینا دیدم. با چشمای خودم هم دیدم. اما هیچ وقت مثل این فیلم مرده جلوی دوربین ماشین ATM که همه میدونن دعوا نکرده. تازشم اصلا بحث نکردن. یکراس سراغ دعوا. #خل خودشه کسی که اینو ساخته. اون دعوای که من دیدم فقط ۱۰ دقیقه بحث میکردن. #@ تو نظام ولی انصافا یه چیزی بسازین که بچسبه. بچه گول نزنین.

  • زن ستیزی

   #زن_ستیزی میگه: قسمت بانوان رو ضدعفونی نکردی هم نکردی، هر چی تعدادشون کم شه بهتره!!! #بیشعوری #افکار_زن_ستیزانه_ریشه_در_مناسبات حاکم دارد

  • احمد

   جناب محمد "الاغ اصلی" آن دین مریض و روانی اسلام است که چون در برخورد به زنان همواره یک احساس نا امنی و ضعف مزمن و علاج ناپذیر دارد, همیشه همه را مانند خویش مریض و روانی میپندارد, و تنها "را ه حل" اش به اسارت گرفتن زنان است. خصوصا در این دوران کرونا که این حجاب اسلامی شما بهترین وسیله و میانجی برای نقل و گسترش ویروس است. البته خود اسلام شیعه نیز دست کامی از یک ویروس طاعونی ندارد و تا به حال ۴۰ سال است که خیلی بهتر از هر طاعونی در نابودی ملت ایران فعالیت کرده است. پس قبل از سخنرانی برای بقیه نگاهی به آیینه بکن و ببین چرا این دین مریض و روانی اسلام چنین حضور و نقش و نماد زنان را برای شما تحریف کرده است.

  • یک کنجکاوی شخصی

   ‏دادستان ری با اشاره به انتشار کلیپ "ضرب و شتم یک خانم به دلیل بی حجابیگفت: "متهمی که کلیپ را به طور وسیع در شبکه‌های اجتماعی و ماهواره ای منتشر و پخش کرده تحت تعقیب قضایی است." / به عنوان یک کنجکاوی شخصی، آیا کسی هست که احیانا انتظار برخوردی جز این را از قوه قضاییه داشته است؟ ‏ قوه قضاییه مدعی است که فرد ضارب هم دستگیر شده. درنتیجه سوال بعدی این است: آیا کسی هست که احیانا انتظار "اجرای" حکم قضایی سنگینی را برای این فرد داشته باشد؟

  • هنگامه

   کی میگه امر به معروف میکنی؟!!! یارو کف دستش کاغده شماره نوشته دختره نمیگیره ازش یارو لجش میگیره

  • کرمعلی

   چقدر تو کامنتها حرف مفت زدید. مگه دوربین مدار بسته نصب در خیابان صدا ضبط میکند در فیلم کامل صدا واضح است

  • علی

   امیدوارم به ناموس خودش اینطور تعرض بشه تا بفهمه چه غلطی کرده

  • محمد

   واقعا برایتان متاسفم که دروغ گو هستید ؟ چون گفتید مطالب توهین آمیز را منتشر نمیکنید ؟! ولی چندتا *** در مطالب منتشره خود دهان نجس خود را باز کرده و به همه توهین کرده اند اولا بنده که خودم فیلم را دیدم و نمی‌دانستم شخص متجاوز به حریم آن زن کیست ، بطور وحشتناکی اعصابم خورد شد و نمی‌دانستم به کسانی که ایستادند و نگاه میکنند چجوری آنها را گیر بیاورم زیر مشت و لگد خود بر بی غیرتی شان بگویم و آنها را به کنم !! اما آنهایی که زیادتر از دهانشان غلط میکنند را نیز باید گفت خفه شوید شما که عفت نمی‌فهمی چیست ، دهانت را ببند ، بی بند و باری حتما در خانواده شماها مهم نیست و الا انسان میبایست پوشش و شرم و حیا داشته باشد ؟ حجاب صرفا چادر تلقی نمیشود و بلکه پوششی مناسب تا هر الاغی متجاوز نتواند به نوامیس انسانها نگاه چپ کرده و آبروریزی کند .

  • شهرداد

   خاک بر سر اون سه چهار نفر که فقط ظاهرشان مردانه است.مرد اگر بودن مداخله میکردن و تماشاچی نبودن.هر چی سرمون بیاد حق ماست.همش تماشاچی بودیم تا بدبختی در خونه خودمون را نزنه انگار نه انگار

  • دادپور

   این اراذل و اوباش ولایی که تا به امروز چماق بدستان و ناهیان از منکر تحت فرمان رهبر فرزانه هستند، با اشاره روحانیون ولایی بمانند سالهای پیش از اسیدپاشی به سرو صورت بانوان باشعور کشور ابایی نخواهند داشت. این ویدئو معنای “اتش به اختیار” بودن یک رذیل ولایی روشن میکند، قبل از هر تظاهرات خیابانی بایستی ریشه این اراذل را خشکاند.

  • بهرام

   1. همین که اقتصاد ایران این اندازه وابسته به فروش نفت خام است یعنی عقب ماندگی. بلایی که شاه بر سر این کشور آورد و خمینی وخامنه ای و سپاهشان بدتر کردند طوری که مردم افسوس زمان شاه را میخورند. 2. ریشه مشکل هم اینها نیست. ریشه در تمرکز قدرت در دست یک نفر حاکم تمام عمر، بی مسئولیت، ضد ایرانی بلکه ضد بشر و برکنار نشدنی است. 3. نفرمایید بسیجی وحشی. کدام وحشی با همجنس خود چنین رفتارهایی می کند؟! 4. این ها عده ای احمق بمعنی واقعی کلمه هستند. این توهین نیست . در این 41 سال نشان دادند . نمی فهمند که با سرکوب و کشتار و چپاول وضع کشور روز به روز بدتر میشود . طوری شد که نه در میان مردم پایگاهی دارند و نه در خارج. حتا پوتین اینها را آدم بشمار نمی آورد. سرانجام انفجار رخ خواهد داد و بدتر از آن همه چیز از هم می پاشد. 5. خامنه ای از پای منقل بلند شود و به خود آید. بداد خودش و خانواده اش برسد. کنار برود و بگذارد این ساختار درست شود. آینده ای برای خودش ، حکومتش و خانواده اش نگذاشته.

  • farid

   - در حالیکه مردم ایران مثل برگ خزان روی زمین می افتند و حکومت دروغ و فریب در مدت ۴۰ سال تمام اقتصاد ایران را به ورشکستگی کشانده٬ ایران اینترنشنال (بی بی سی شماره ۲ ) از کارشناس نفت خودی سوال میکند: سقوط قیمت نفت ٬ چه تاثیری روی اقتصاد ایران ?در بلند مدت میگذارد؟! وی میگوید: با برکناری احتمالی ترامپ٬ مثل زمان اوباما تحریمها برداشته میشود و همه مشکلات یک شبه حل میشود؟!! -در ادامه تشدید برخوردهای امنیتی جمهوری اسلامی درباره خبررسانی شیوع کرونا در ایران، کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان از سوی اطلاعات سپاه این استان بازداشت شد!!. محمد مختاری در صفحه شخصی اینستاگرام خود آمار رسمی رسانه ها درباره قربانیان کرونا را «دروغ» دانسته و نوشته بود که در استان گیلان «روزانه بالای صدنفر می میرند» و جایی برای «دفن جنازه‌ها» نیست و روی هم «تلنبار» شده‌اند. وی نوشته بود: «برادرای بسیجی که در کوچکترین اعتراض می ریختین و نامردی می زدین و شلیک می‌کردین و در می رفتین چرا الان وجود ندارین برین ورودی شهرتون رو ببندین!

  • سکوت نکنیم

   جهان سرشار از خشونت امروز ما را همین آدمهای بی تفاوت نسبت به خشونت تشکیل میدهند همین افراد که گاهی پشت عابر بانک ایستادند و حسابشان را چک میکنند گاهی در تاکسی نظاره گرند گاهی میشوند کارمند یا ارباب رجوع و گاهی فروشنده و خریدار . مکان: شهر ری زمان: نامعلوم #خشونت #سکوت_نکنیم

  • مشخصات و هویت بسیجی وحشی

   مشخصات و هویت بسیجی که زنی را در ملاء عام مورد حمله قرار داد مشخص شد: محمد حسین حسنی ساکن شهر ری آدرس: شهرری، خیابان زکریای رازی خیابان ۲۴ متری پور حسینی کوچه تاجیک. #کولبر_نیوز #kolbarnews

  • توضیحات خانم حادثه دیده در شهر ری

   وحشیگری و ضرب و شتم یک بانو توسط یک بسیجی به بهانه امر به معروف توضیحات خانم حادثه دیده در شهر ری : "من جراحی زنان داشتم، لگدهای اون حرومزاده تا ۳ هفته تمام شکمم رو داغون کرده بود و تو خونه افتاده بودم برای شکایت هم چون داخلی بوده پزشکی قانونی گفت باید بری سونوگرافی داخلی بگیری و چون هزینش بالابود منصرف شدم ،در کل اینقدر تو دادگاه اینور اونورم کردن... ‏و چقدر هزینه کردم اما نتیجه ای نداشت." #زنده_باد_انقلاب #نان_کار_آزادی_اداره_شورایی

  • باران

   ظاهراً آقای اشتری از روی فیلم نتوانسته چهره بانوی شجاع ایرانی را تشخیص دهد، و با این ریای آخوندی قصد دارد تا آن بانوی شجاع را با پای خود به دجال خانه جمهوری اسلامی بکشاند. این آتش به اختیاران حرام خور و بی قلاده از دفتر رهبر جنایتکارشان درس هتک حرمت به بانوان این آب و خاک را فرا گرفته اند. برای برخورد با این هزارپدران نیروی انتظامی نیازی به شکایت فرد ندارد. مدعی العموم می تواند آن آتش به اختیار بدون قلاده را به جرم گرفتن پاچه مردم بازداشت کند. اما هیچگاه چنین کاری نخواهد کرد، حتی اگر آن بانو شکایت کند.

  • سيامك

   از اون بى شرف حرام لقمه عوضى تر اون كثافتهايى هستند كه ايستادن و تماشا ميكنن ،

  • بهمن

   حجاب از ادعاهای بی پایه ملایان است. در قرآن چیزی بنام حجاب با این صورتی که آخوندها و این حکومت فاسد میگویند نیست. در مکه و مدینه و بیابانهای پیرامون آنها بیشتر مردم عریان بودند. آخوندها دکان بازکرده اند و این حکومت هم چون نمیتواند کشور را اداره کند مسئله سازی و بحران سازی و دشمن تراشی میکند تا مردم سرگرم شوند و از اصل موضع غافل شوند که این خیال باطل نتیجه ای نداد. عده ای از روی حماقت باور کرده اند و چنین رفتاری می کنند. این اندازه عقل ندارند که بفهمند چرا دیدن رو اشکال شرعی ندارد ولی دیدن چند تار مو حرام است ! کجای قرآن چنین مطلبی هست جز اینکه خود آخوندها با ترجمه و تفسیر غلط دکان باز کرده اند و عوامفریبی میکنند.

  • مطلع

   تاریخ وقوع حادثه اوایل آذر امسال است یعنی فکرکنم‌ دوم‌ آذر ۹۸ می شود . فیلم جدید نیست .۰

  • مطلع

   آقایان سردار اشتری و نیروی انتظامی بی شرف ، تف به اون وجدان و غیرتی که ندارید : این خانم بدبخت که همان موقع شکایت کرده کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه و دادیاری شعبه ۸ دادسرای ناحیهء ۱۴ تهران . آنقدر بردید و آوردیش که دست آخر درمانده و منصرف شد چون دیگر پول هم نداشت برای آزمایشات پزشکی قانونی ... ضارب محمد حسین حسنی فرزند محمد رضا بسیجی و ساکن شهر ری است و دارای کارت امربه معروف و نهی ازمنکر است . همانطور که در فیلم پیداست از پراید شمارهء ۵۵ - ۹۱۴ ط ۳۲ پیاده می شود. در فیلم کاملتر صدا هم شنیده می شود که همراه با الفاظ رکیک آن خانم را میزند . نامبرده هم از حوزهء بسیج و هم از نهادهای مذهبی و هم از یکی از مراجع نامه می برد برای دادسرا و طبق معمول پرونده ماستمالی و مختومه می شود .