ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کووی بوک: کتابی برای آشنایی کودکان با ویروس کرونا

«کووی بوک» یک کتاب ساده درباره کرونا برای کودکان خردسال است که مانوئلا مولینا کروز طراحی کرده و در اختیار عموم قرار داده است. «زمانه» این کتاب کوچک را ترجمه کرد تا در دسترس فارسی‌زبان‌ها نیز باشد.

شیوع گسترده ویروس جدید کرونا همه را غافلگیر کرد. حالا در کشورهای زیادی مدرسه‌ها و مهدکودک‌ها تعطیل شده اند و فرزندان خردسال عموماً تمام روز را با بزرگسالان در خانه‌هایشان می‌گذرانند.

با کلیک روی عکس، پی‌دی‌اف با حجم بالا را دانلود خواهید کرد

بچه‌های خردسال شاید گیج باشند، شاید ترسیده باشند، و شاید ندانند دقیقاً چه خبر است. در واقع خود ما بزرگسال‌ها هم شاید هنوز خیلی چیزها را درست درک نکرده‌ایم، چرا که در موقعیتی تازه قرار گرفته ایم.

«کووی بوک» یک کتاب ساده برای کودکان خردسال است که مانوئلا مولینا کروز طراحی کرده و در اختیار عموم قرار داده است. «زمانه» این کتاب کوچک را ترجمه کرد تا در دسترس فارسی‌زبان‌ها نیز باشد.

دانلود پی‌دی‌اف با حجم بالا

دانلود پی‌دی‌اف با حجم پایین

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Hassan Malekian

    سلام و تبریک سال نو, متاسفانه کتاب «کووی بوک» برای کودکان رو هر کاری کردم نتونستم دانلود. ممنون میشم کمک کنید