ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

عضو خبرگان رهبری: در جهان «روز دعا برای رفع ویروس کرونا» تعیین شود

احمد مبلغی در نامه‌ای دبیر کل سازمان جهانی رهبران دینی سازمان ملل متحد این درخواست را مطرح کرد: ادامه ماجرای همدستی جن و انس که خامنه‌ای مبلغ آن است.

آیت‌الله احمد مبلغی، عضو مجلس خبرگان در نامه‌ای به شورای مشورتی ادیان سازمان ملل پیشنهاد داد روزی به عنوان «روز جهانی دعا برای رفع ویروس کرونا» در نظر گرفته شود.

بزرگ‌ کنید
آیت‌الله احمد مبلغی، عضو مجلس خبرگان

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی شنبه ۳ فروردین طی سخنانی که از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد ادعا کرد که ویروس کرونا در آمریکا ساخته شده و احتمال داد که ممکن است آمریکا در صدد ارسال دارویی برای «گسترش بیشتر بیماری» یا «ماندگار شدن ویروس» باشد. خامنه‌ای حتی این ادعا را مطرح کرد که ممکن است نوعی از ویروس کرونا صرفاً برای ایران ساخته شده باشد. رهبر جمهوری اسلامی در فرازی از این سخنان با تکیه بر قسمتی از آیه ۱۱۲ سوره‌ انعام به احتمال همکاری جن و انس در شیوع کرونا در ایران هم اشاره کرد:

«هم دشمنان جنی هم دشمنان انسی وجود دارند و اینها به هم کمک هم می‌کنند، سیستم‌های اطلاعاتی خیلی از کشورها علیه ما با همدیگر همکاری می‌کنند.»

برخی از اعضای مجلس خبرگان رهبری اکنون اعتقاد به هم‌دستی جن و انس در همه‌گیری جهانی ویروس کرونا را تبلیغ می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی آیت‌الله احمد مبلغی در نامه‌ای به پروفسور عزت کرم دبیر کل سازمان جهانی رهبران دینی سازمان ملل متحد درخواست کرد که روزی   تحت عنوان «روز جهانی دعا و تضرع اتباع ادیان» برای رفع این بیماری اعلام گردد. مبلغی در این نامه نوشته است:

«در این روز همه اتباع ادیان مختلف در پیشگاه خداوند [برای نزول رحمت الهی] دعا و تضرع کنند.»

آیت‌الله سید محمد مهدی میرباقری، عضو مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی که چکیده و خلاصه‌ای از آن چهارشنبه ۱۳ فروردین در خبرگزاری امنیتی فارس منتشر شد احتمال داد که همه‌گیری جهانی کرونا در پشت صحنه هدف «جدی و مهمی» را دنبال می‌کند و آن هم عبور دادن جامعه بین‌المللی از وضعیت کنونی به نظم تازه‌ای است.

میرباقری در ادامه نظراتش که بر مبنای سست همکاری «جن و انس» در پی‌ریزی سامان تازه برای جهان بنا شده، احتمال داد که قرنطینه که متضمن توقف نمازهای جماعت و جمعه و تعطیلی حرم‌ها از خراسان تا دمشق است و حتی حج را به محاق برده و لذا در یک معنای وسیع‌تر سبب تعطیلی و از رونق افتادن متولیان دین شده، به  یک موقعیت پایدار در جهان تبدیل شود.

علی شیرازی، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس هم حدود دو هفته قبل ادعا کرده بود همه‌گیری کرونا در جهان جنگ بیولوژیکی است که آمریکا علیه ایران و چین به راه انداخته اما در پایان به نفع ایران تمام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • رحمان

    و همچنین در جهان روز اماکن مقدس لیسی در جهت رفع کرونا باید تعیین‌کرد. هر مذهبی بره اماکن مقدس ِ خودش رو لیس بزنه