ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

حکم هفت سال زندان خسرو صادقی بروجنی، روزنامه‌نگار و نویسنده، تایید شد

دادگاه تجدیدنظر هفت سال از هشت سال محکومیت به زندان این روزنامه‌نگار و نویسنده را تایید کرد.

دادگاه تجدیدنظر هفت سال از هشت سال محکومیت به زندان خسرو صادقی بروجنی، روزنامه‌نگار و نویسنده را تایید کرد. او در دادگاه بدوی به اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور»، «تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی» و «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی» محاکمه و به هشت سال زندان محکوم شده بود.

بزرگ‌ کنید
خسرو صادقی بروجنی، روزنامه‌نگار و نویسنده

خسرو صادقی بروجنی، روزنامه‌نگار و نویسنده در صفحه فیس‌بوک خود نوشت که دادگاه تجدید نظر تهران هفت سال از هشت سال زندان او را تایید کرده است.

این روزنامه‌نگار و پژوهشگر که بیشتر در حوزه رفاه اجتماعی و حقوق کار در ایران می‌نویسد اردیبهشت ۱۳۹۸ در تهران بازداشت و پس از چند روز به قید وثیقه و موقت آزاد شد.

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

بهمن سال گذشته شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران این روزنامه‌نگار را به اتهام «تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی»، «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور» و «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی» به هشت سال زندان محکوم کرد.

شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر هفت سال از این محکومیت را به دو اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور» و «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی» تائید کرده است.

او در صفحه فیس‌بوک‌اش نوشت که پنج سال از هفت سال حکم صادر شده قابل اجرا است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.