ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کرونا در کرمانشاه جان هشت کودک را گرفت

در استان کرمانشاه ۷۲۰۹ کودک مشکوک به ابتلا به کرونا شناسایی شده‌اند. رئیس مرکز بهداشت استان می‌گوید هشت تن از این کودکان بر اثر این بیماری فوت کردند.

در استان کرمانشاه ۷هزار و ۲۰۹ کودک مشکوک به ابتلا به کرونا شناسایی شدند. رئیس مرکز بهداشت استان می‌گوید هشت تن از این کودکان بر اثر این بیماری فوت کردند.

بزرگ‌ کنید
تصویری از بخش بیماران کرونا بیمارستان گلستان کرمانشاه

ابراهیم شکیبا، رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه یکشنبه ۳۰ شهریور خبر فوت ۸ کودک بر اثر بیماری کووید-۱۹ را در این استان تائید کرد و گفت: «طبق بررسی‌های صورت گرفته بیشتر آنها بیماری زمینه‌ای داشتند».

رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه جزئیات بیشتری در باره سن، زمان و مکان ابتلای این کودکان بیان نکرد اما گفت که طی مدت شیوع بیماری، ۷هزار و ۲۰۹ کودک مشکوک به کرونا در استان شناسایی شده‌اند.

به گفته شکیبا ۱۸۷ تن از این کودکان در مراکز درمانی بستری شده‌اند. او درباره وضعیت کنونی این بیماران هم توضیحی نداد.

استان کرمانشاه همانند دیگر مناطق ایران در روزهای گذشته شاهد افزایش شمار بیماران مبتلا به ویروس جدید کرونا بوده است. صبح یکشنبه محمودرضا مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از افزایش شمار بیماران بستری شده طی ۲۰ روز گذشته خبر داد و گفت: از ۱۰ شهریور تاکنون تعداد بستری‌های کرونا در استان از ۱۷۰ نفر به ۳۶۲ نفر رسیده است.

رئیس مرکز بهداشت استان اما عصر امروز گفت: «تنها ظرف یک هفته تا ۱۰ روز گذشته تعداد بستری های کرونا استان از ۱۵۸ مورد به ۲۶۲ نفر رسیده است» که حداقل ۱۰۰ نفر با آمار اعلام شده از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تفاوت دارد.

به گفته شکیبا از زمان شیوع کرونا تا ۳۰ شهریور ۷۳۷ مادر مشکوک به کرونا در استان کرمانشاه شناسایی شد که از این تعداد دو تن فوت کردند و ۳۳ نفر از آنها در مراکز درمانی و ۲۹۷ نفر در خانه بستری شده‌اند.

وزارت بهداشت و درمان تا ظهر یکشنبه  شناسایی ۳هزار و ۹۷ نفر بیمار جدید و فوت ۱۸۳ بیمار را تایید کرد. شمار بیماران  کرونا بر اساس آمارهای دولتی ۴۲۲ هزار و ۱۴۰ نفر و شمار کشته شدگان ۲۴ هزار و ۳۰۱ نفر اعلام شده است. مقام‌های دولتی در روزهای گذشته از آغاز موج سوم کرونا در ایران خبر دادند.

در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.