ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

نگار مسعودی، عکاس و مستندساز بازداشت شد

نگار مسعودی، عکاس و مستندساز، روز پنج‌شنبه ۸ آبان به دست نیروهای امنیتی در تهران بازداشت شده و به مکان نامعلومی منتقل شده است

نگار مسعودی، عکاس و مستندساز، روز پنج‌شنبه ۸ آبان به دست نیروهای امنیتی در تهران بازداشت شده و به مکان نامعلومی منتقل شده است. طبق گزارش‌ها، ماموران هنگام بازداشت او، منزل پدر و مادر این شهروند را تفتیش کردند و برخی از وسایل شخصی او را ضبط کردند و با خود بردند.

بزرگ‌ کنید
نگار مسعودی

از دلایل بازداشت، اتهامات و محل نگهداری نگار مسعودی اطلاعاتی منتشر نشده است.

نگار مسعودی، متولد ۱۳۶۴، عکاس، مستندساز، دارای مدرک کارشناسی عکاسی و کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر است. او در کنار عکاسی و برگزاری نمایشگاه‌های عکس، چند فیلم کوتاه و بلند را نیز کارگردانی کرده است.

نگار مسعودی که توجه ویژه‌ای به اخبار اسیدپاشی در اصفهان داشت، نمایشگاهی از عکس‌ که شامل عکس‌های او از مرضیه ابراهیمی، یکی از قربانیان اسیدپاشی‌ها در اصفهان برگزار کرده بود. این نمایشگاه با عنوان «سرنوشت تو را بتی رقم زد که دیگران می‌پرستیدند»، تیرماه سال ۹۷ در نگارخانه تابستان خانه هنرمندان ایران برپا شده بود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.