ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«از یاد نبر خون را»

هم‌زمان با سالگرد آبان خونین ۹۸، ایمان رضایی، هنرمند ایرانی ساکن هلند، طرح‌هایی را به تصویر کشیده است.

هم‌زمان با سالگرد آبان خونین ۹۸، هنرمند ایرانی ساکن هلند، ایمان رضایی، طرح‌هایی را به تصویر کشیده است.

او این مجموعه را به نشانه‌ی اعتراض، با استفاده از چهره چند تن از جانباختگان اعتراض‌های ۹۸، روی سه روزنامه کیهان، ایران و جمهوری اسلامی منتشر شده در تاریخ ۲۵ آبان ۹۸ کشیده است. با گذشت یک سال هنوز هیچ رسانه‌ای در ایران به ابعاد این موضوع نپرداخته است و همچنان تعداد قربانیان و بازداشتی‌ها دقیق مشخص نشده است.

ایمان رضایی به زمانه گفت:

«ذهنیت من این بود که بازتاب صدای مردمی باشم روی روزنامه‌هایی که صدای مردم نبودند و نیستند. انسان‌هایی که چه صادقانه و خالصانه در این مسیر جان سپردند و چه ظالمانه شنیده و دیده نشدند. هرچند که تعداد این کشته ها بسیار بیشتر از کار من است، اما به نظرم همه یک حرف داشتند و تلاش من این بوده که از یاد برده نشوند.»

ایمان رضایی بیش از ۸ سال است که به طراحی و خلق آثار هنری مشغول است. در این مدت طرح‌هایی از او در رسانه‎‌هایی همچون زمانه منتشر شده است. کارهای دیگر او را می توانید در اینستاگرام دنبال کنید.
به آدرس: imanrezaee.art

پایین و بالا بگیرید و بکشید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.