ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

هشدار زالی به نمکی: افراد مبتلا به کرونا به دلیل ترس از کاهش حقوق سر کار می‌روند

اکثر کارکنان مشمول بیمه علی‌رغم مثبت بودن تست کرونا برای جلوگیری از کاهش حقوق و مزایا در محل کار خود و دستگاه‌های اجرایی حضور می‌یابند

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران درباره اینکه دریافتی کارکنان مشمول بیمه و صندوق تامین اجتماعی در دوران استفاده از مرخصی استعلاجی کرونا کاهش چشمگیری می‌یابد و همین باعث حضور مبتلایان کرونا در محل کارشان می‌شود، به وزیر بهداشت نامه نوشته است.

بزرگ‌ کنید
اکثر کارکنان مشمول بیمه علی‌رغم مثبت بودن تست کرونا برای جلوگیری از کاهش حقوق و مزایا در محل کار خود و دستگاه‌های اجرایی حضور می‌یابند

علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران خواستار تامین زیرساخت‌های تسهیل فرآیند غرامت دستمزد کارکنان مشمول بیمه و صندوق تامین اجتماعی در صورت ابتلا به کرونا و استفاده از مرخصی استعلاجی شده است.

او با اشاره به این که دریافتی کارکنان مشمول بیمه و صندوق تامین اجتماعی در دوران استفاده از مرخصی استعلاجی به علت مثبت شدن تست کرونا و گذراندن دوران نقاهت و قرنطینه به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد، نوشت: «اکثر این کارکنان علی‌رغم مثبت بودن تست pcr برای جلوگیری از کاهش حقوق و مزایا، متاسفانه در محل کار خود و دستگاه‌های اجرایی حضور می‌یابند.»

علیرضا زالی گفته لازم است ضمن طرح موضوع در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، فرآیند مرتبط با پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری کارکنانی که مبتلا به کووید۱۹ شده‌اند و به ناچار از استعلاجی بیش از سه روز استفاده می‌کنند، اصلاح شود.

او واگذاری اختیارات کمیسیون پزشکی سازمان مذکور به شورای پزشکی دستگاه‌های محل خدمت کارکنان تا پایان بحران کرونا درباره مرخصی استعلاجی ناشی از بیماری کووید-۱۹، ایجاد بستر مناسب از طرف سازمان تامین اجتماعی به نحوی که نیازی به حضور مستقیم بیماران در شعبات سازمان تامین اجتماعی نباشد و پرداخت کامل غرامت دستمزد ایام استعلاجی در همان ماه را راهکار موثری برای تسهیل فرآیندها و کاهش زنجیره انتقال اپیدمی ذکر کرد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.