سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

برخورد صاعقه به مدرسه کانکسی در دزفول منجر به زخمی شدن سه معلم و دو دانش‌آموز شد

برخورد صاعقه با یک مدرسه کانکسی در بخش سردشت شهرستان دزفول منجر به سوختگی سه معلم و دو تن از دانش‌آموزان شد. دو نفر از معلم‌ها به دلیل شدت سوختگی به بیمارستانی در اهواز منتقل شدند. بخشدار سردشت دزفول گفته علت این خادثه در دست بررسی است.

شب گذشته برخورد صاعقه با یک مدرسه کانکسی در بخش سردشت شهرستان دزفول منجر به سوختگی سه معلم و دو تن از دانش‌آموزان شد. دو نفر از معلم‌ها به دلیل شدت سوختگی به بیمارستانی در اهواز منتقل شدند.

مدارس کانکسی در ایران

به گزارش ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران (هرانا) دوشنبه ۲۹ دی برخورد صاعقه با یک مدرسه کانکسی در منطقه چشمه شیرین و چنگستان بخش سردشت شهرستان دزفول واقع در استان خوزستان، به سوختگی و زخمی شدن سه معلم و دو دانش‌آموز این مدرسه انجامید.

علی عبدالهی شاه‌آبادی، بخشدار سردشت دزفول در گفت‌وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، بدون اینکه اشاره‌ای به برخورد صاعقه کند گفت «این حادثه حوالی ساعت ۲۲ شب گذشته (دوشنبه) رخ داد.»

بخشدار سردشت دزفول همچنین اظهار داشت که «هنوز علت وقوع حادثه مشخص نیست و کارشناسان در حال بررسی موضوع هستند.» علی عبداللهی شاه‌آبادی اما مصدوم شدن معلم‌ها و دانش‌آموزان را تایید کرد و از اعزام دو تن از معلم‌ها به اهواز به دلیل شدت سوختگی خبر داد.

بخشدار سردشت دزفول با اشاره به وجود ۱۲ مدرسه کانکسی در این بخش گفت:

« چهار مورد از این مدارس در حال ساخت هستند که روند ساخت آنها به دلیل نبود اعتبار متوقف شده است و هنوز هیچ اقدامی برای ساخت هشت مدرسه دیگر انجام نشده است.»

مهراله رخشانی‌مهر، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ در گفت‌وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) از وجود چهار هزار و ۸۰۰ کلاس تا پنج هزار کلاس درس کانکسی در کل کشور خبر داده بود.

در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.