ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

آیا قطع برق زندگی و کسب‌و‌کار و سلامت شما را تحت تأثیر قرار داده؟ آیا با استخراج بیت‌کوین به قیمت قطعی برق موافقید؟ مقصر اصلی کیست: خشکسالی یا سوء مدیریت؟

نظرسنجی

پلیس کانادا: مردی با انگیزه نفرت از مسلمانان یک خانواده پنج نفره را با وانت زیر گرفت

پلیس کانادا می‌گوید یک جوان ۲۰ ساله با انگیزه نفرت از مسلمانان و با برنامه‌ریزی قبلی یک خانواده پنج نفره را هدف قرار داد. او با وانت به این خانواده حمله کرد و چهار نفر را به قتل رساند.

در استان آنتاریوی کانادا، در یک اقدام نفرت ورزی علیه مسلمانان یک مرد با وانت چهار نفر از اعضای یک خانواده را به قتل رساند. پلیس محلی می‌گوید این یک حرکت عمدی و برنامه‌ریزی شده بوده است.

دوشنبه ۷ ژوئن/ ۱۷ خرداد، پلیس کانادا اعلام کرد راننده‌ای که در استان آنتاریوی این کشور چهار عابر پیاده را با وانت زیر گرفت و کشت، آنها را به دلیل مسلمان بودن هدف قرار داده است.

پلیس شهر لندن در استان آنتاریوی کانادا به رسانه ملی این کشور، سی‌بی‌سی گفت که یک جوان ۲۰ ساله را به اتهام قتل یک خانواده دستگیر کرده است.

فرد دستگیرشده در تفهیم اتهام نخست به چهار فقره قتل عمدی متهم شد. در ادامه پلیس گفت ممکن است با توجه به اینکه قربانیان «به دلیل باور به اسلام مورد هدف قرار گرفته اند»، اتهام اقدام تروریستی هم در پرونده مطرح شود.

قتل‌ها در روز یکشنبه در شهر لندن در کانادا اتفاق افتاد و متهم پنج نفر از یک خانواده را که عابر پیاده بودند با وانت خود زیر گرفت.

تیمور دورانی، خبرنگاری در شهر وینپگ کانادا تصویری از قربانیان این حمله با وانت را در شبکه توئیتر منتشر کرده است:

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

نام قربانی‌ها را پلیس به درخواست خانواده منتشر نکرد اما قربانیان یک زن ۷۴ ساله (مادر بزرگ خانواده)، یک مرد ۴۶ ساله (پدر خانواده)، یک زن ۴۴ ساله (مادر خانواده)، یک دختر ۱۵ ساله (فرزند خانواده) و یک یک پسر بچه ۹ ساله هستند. به غیر از پسر ۹ ساله که با جراحات جدی در بیمارستان بستری است، باقی این خانواده به قتل رسیدند.

اد هولدر، شهردار شهر لندن، روز دوشنبه گفت این قتل بدترین جنایت در نوع خود در تاریخ این شهر است:

«این عمل یک قتل جمعی بود که علیه مسلمانان، علیه لندنی‌ها انجام شد و ریشه در نفرتی غیرقابل بیان دارد.»

او ریشه این نفرت را اسلام‌هراسی دانست و گفت واکنش به این نفرت باید «مهربانی, همدلی، همبستگی و عدالت» باشد.

پلیس محلی این حمله را یک جنایت توصیف کرده و گفته است متهم ممکن است با اتهام‌های مرتبط با تروریسم هم رو‌به‌رو شود.

تحقیقات پلیس محلی نشان داد این قتل‌ها «از قبل برنامه‌ریزی شده و از قبل طراحی‌شده» بودند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.