ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

زخم التیام نیافته بازماندگان کشتار ۶۷

در فیلم «کشتار ۶۷ ـ زخم التیام‌نیافته» برای نخستین بار شماری از بازماندگان کشتار ۶۷، خاطراتشان را از آن روزهای سیاه روایت می‌کنند.

این فیلم حاصل همکاری کانون ره‌آورد در شهر آخن آلمان و انجمن امید در بلژیک است. پدیدآورندگان «کشتار ۶۷ ـ زخم التیام‌نیافته» بازگویی فجایعی را که در آن روزها رقم خورده، از مهم‌ترین وظایف فعالان حقوق بشر می‌دانند و معتقدند تا زمان دستیابی به حقیقت و عدالت این راه باید ادامه یابد.

در این فیلم برای نخستین بار مژگان بی‌غم، علی کوسچی، رضوان مقدم، فواد تابان و مهین فهیمی از اعضای خانواده‌های زندانیان سیاسیِ اعدام‌شده در تابستان ۶۷، ضمن مرور خاطرات خود از آن روزهای تلخ، از امیدشان برای فرارسیدن روز دادخواهی سخن می‌گویند.

این فیلم که در دو بخش تهیه شده است قرار بود هم‌زمان با سالگرد اعدام‌های تابستان ۶۷ منتشر شود، اما شرایط ویژه‌ی دوران همه‌گیری کرونا مانع از انتشار آن در موقع مقرر شد.

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

بخش دوم:

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.