ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«من هم صدای تو هستم»، روایت سوم: کامران

سومین پادکست از مجموعه «من هم صدای تو هستم» زندگی کامران، پسری که در ۱۵ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته را روایت می‌کند. او اکنون چهل‌و‌پنج ساله است و در آمریکا زندگی می‌کند.

در این مجموعه پادکست تلاش می‌کنیم با جمع‌آوری و ثبت روایت افرادی که در معرض خشونت، تعرض و تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند تجربیات آنها را بازتاب دهیم.

در هر پادکست از مجموعه «من هم صدای تو هستم»، به یک رویداد واقعی پرداخته می‌شود که محدود به مساله زنان و آزارجنسی و تجاوز نیست، بلکه تجربیات مردان و کودکانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند خود راوی آنچه از سر گذرانده‌اند، باشند هم روایت می‌شود.

با بهره گرفتن از روش روایتگری که جايگاه ويژه‌ای نیز در فرهنگ و ادبيات ايرانی دارد، کوشیده‌ایم صدای قربانیانی باشیم. همه آزاردیدگان می‌توانند در فضایی امن درباره تجارب تلخ‌شان در زمینه آزار و خشونت جنسی صحبت کنند و امیدواریم همین که صداشان از طریق ما به گوش دیگران می‌رسد، التیامی برای روح رنج‌دیده و زخم‌خورده‌شان باشد و به بالابردن آگاهی عمومی درباره خشونت مبتنی بر جنسیت کمک کنیم.

در این مجموعه تلاش می‌شود به تعرض و تجاوز جنسی در محیط‌هایی به ظاهر امن مانند مدارس، سربازخانه‌ها، مساجد و تکایای مذهبی و… پرداخته شود.

در این روایت‌ها برای حفظ حریم خصوصی فرد قربانی، از نام‌های مستعار استفاده می‌شود.

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.