ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

امکانی تازه در سایت زمانه: انتشار مقاوم در برابر سانسور!

زمانه همزمان با تلاش حکومت ایران برای محدودسازی دسترسی کاربران به اینترنت، در پی کاهش اثر سانسور بر جریان آزاد اطلاع‌رسانی است. با تکنولوژی ضدسانسور استفاده‌شده در زمانه فقط و فقط یکبار نیاز دارید با فیلترشکن سایت ما را بازکنید و وارد آن شوید. پس از آن دیگر رادیوزمانه در ایران برای شما قابل سانسور نیست.

وب‌سایت radiozamaneh.com در تلاش است تا اثر سانسور حکومتی بر جریان آزاد اطلاع‌رسانی را کاهش دهد. تلاش زمانه بر این متمرکز است که محتواهای تازه را حتی تحت شرایط سانسور ارائه دهد. 

اکنون ما در وب‌سایت زمانه از تکنولوژی تازه و منحصر به‌فردی استفاده می‌کنیم که از طریق آن، تنها با یک‌بار استفاده از وی‌پی‌ان در بازدید نخست، در دفعات دیگر برای بازدید از سایت نیازی به فیلترشکن نخواهید داشت.

این امکان در یک‌سال گذشته در دسترس بوده و امتحان خود را به‌خوبی و با نتیجه مثبت پشت‌سر گذاشته است. مخاطبان ما کارآیی این سیستم در داخل ایران را گزارش داده‌اند.

تا پیش از این و در دیگر پلتفرم‌‌های سانسور شده در داخل ایران اگر وی‌پی‌ان و نرم‌افزارهای فیلترشکن نداشتید، امکان دسترسی به محتوای سانسور شده از شما سلب شده بود. اما از این پس و با تکنولوژی استفاده‌شده در زمانه فقط و فقط یکبار نیاز دارید با فیلترشکن سایت زمانه را بازکنید و وارد آن شوید. پس از آن دیگر رادیوزمانه در ایران برای شما قابل سانسور نیست!

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

آیا علامت چراغ راهنما را در گوشه وب‌سایت زمانه می‌بینید؟

این چراغ راهنمای وضعیت سانسور است. وقتی برای اولین بار با وی‌پی‌ان از radiozamaneh.com بازدید کنید و چراغ سبز باشد، یعنی به سایت زمانه دسترسی بدون سانسور دارید. اگر زرد باشد دسترسی‌تان به سایت سانسور شده اما هنوز زمانه می‌تواند مطلب‌های به‌روز را به دستتان برساند. چراغ قرمز یا خاکستری یعنی مطلب‌های ما همچنان سانسور است یا شما آفلاین‌ هستید.

اگر داخل ایران از وی‌پی‌ان استفاده کنید، چراغ راهنمایتان باید سبز باشد و اگر از وی‌پی‌ان استفاده نکنید، زرد. در هر دو صورت می‌توانید به خواندن محتوای سایت زمانه ادامه دهید.

این مطالعه بدون سانسور تا زمانی که شما داده‌های مرورگری (کروم، موزیلا، ...) که با آن زمانه را می‌خوانید پاک نکنید در دسترس است. اگر کوکی‌ها را از مرورگر خود پاک کنید، نیاز دارید یکبار دیگر با وی‌پی‌ان یا فیلترشکن به سایت زمانه وارد شوید.

بیشتر بخوانید:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.