ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مطالب زمانه را روی اپ اختصاصی سایت بخوانید

تلاش زمانه بر این متمرکز است که محتواهای تازه را حتی تحت شرایط سانسور ارائه دهد. یکی از پیشنهادهای زمانه نصب اپ اختصاصی سایت است.

مقام‌های ایران به‌دنبال گسترش اعتراض‌هایی که پس از قتل مهسا امینی، زن کُرد ۲۲ ساله در بازداشت پلیس امنیت اخلاقی رخ داد، علاوه بر سرکوب معترضان با شلیک گلوله‌ جنگی، ضرب و شتم و دستگیری‌های گسترده، دسترسی به اینترنت را هم مختل کردند.

وب‌سایت radiozamaneh.com در تلاش است تا اثر سانسور حکومتی بر جریان آزاد اطلاع‌رسانی را کاهش دهد. تلاش زمانه بر این متمرکز است که محتواهای تازه را حتی تحت شرایط سانسور ارائه دهد. یکی از پیشنهادهای زمانه نصب اپ اختصاصی سایت است.

هنگامی که از RadioZamaneh.com بازدید می‌کنید، برنامه ما را می‌توانید از پایین صفحه خانه زمانه، نصب کنید. لازم نیست به اپ‌استور یا جای دیگری بروید.

پس از آن رادیو زمانه روی صفحه اسکرین شماست، فقط یک کلیک با آن فاصله دارید. این اپلیکیشن روی تمامی دستگاه‌ها و سیستم عامل‌ها کار می‌کند و تمام ویژگی‌های آفلاین و ضد سانسور وب‌سایت را هم دارد. حالا دقیقاً همانطور که در وب‌سایت مطلبی را می‌خوانید و یا به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید رادیو زمانه را مرور کنید. این یعنی انتشار مقاوم در برابر سانسور!

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

خوب است که یادآوری کنیم که اکنون ما در وب‌سایت زمانه از تکنولوژی تازه و منحصر به‌فردی استفاده می‌کنیم که از طریق آن، تنها با یک‌بار استفاده از وی‌پی‌ان در بازدید نخست، در دفعات دیگر برای بازدید از سایت نیازی به فیلترشکن نخواهید داشت.

در همین زمینه:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • amid

    با تشکر از توجه شما به زمانه. در برنامه آتی ما این است که فایل نصب تولید کنیم اما در حال حاضر نیاز به دانلود اپلیکشن نیست و کافی است آن را طبق توضیح آمده در متن فقط نصب کنید.

  • Shuja

    اگر امکانش هست APK آن را نیز به شکلی قابل‌ دانلود به صورت مستقیم قرار دهید چون پاپ آپ برای من روی گوشی نمی‌آید. با تشکر بابت پوشش رویدادها و درجه‌ی بالای حرفه‌ای بودن تیم شما