ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اعتصاب سراسری کارگران؛ شرط‌ها و امکان‌ها ــ نظر شما چیست؟

نظرسنجی زمانه ــ ارزیابی شما از شرایط امکان و عدم امکان اعتصاب‌های بزرگ کارگری چیست؟ آیا به نظرتان احتمال شکل‌گیری اعتصابات سراسری کارگری با تداوم خیزش عمومی وجود دارد؟

موضوع نظرسنجی جدید زمانه، احتمال وقوع اعتصاب‌های کارگری با تداوم خیزش سراسری است.

همزمان با فرارسیدن سالگرد خیزش آبان ۹۸، بسیاری از مغازه‌ها در تهران، شیراز، رشت و اصفهان و… کرکره‌های خود را پایین آوردند و همزمان کارگران در ذوب آهن اصفهان دست از کار کشیدند. بیشتر نیز در همبستگی با خیزش سراسری، مغازه‌داران در کردستان و کارگران پیمانی نفت و گاز در کنگان، بوشهر و آبادان دست به اعتصاب زده‌بودند. اما هنوز خبری از اعتصاب‌های سراسری کارگران و معلمان مطابق با انتظار عمومی نیست. ارزیابی شما از شرایط امکان و عدم امکان اعتصاب‌های بزرگ کارگری چیست؟ آیا به نظرتان احتمال شکل‌گیری اعتصابات سراسری کارگری با تداوم خیزش عمومی وجود دارد؟ نظرتان در مورد دعوت اپوزیسیون خارج از کشور از کارگران برای اعتصاب چیست؟ برای پاسخ به این پرسش‌ها در نظرسنجی زمانه شرکت کنید.

◄ برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید

تا عصر ۷ آذر برابر با ۲۸ نوامبر فرصت دارید در این نظرسنجی شرکت کنید.

پنل نظرسنجی “زمانه” می‌خواهد با رجوع مستقیم به شما دیدگا‌ه‌های مختلف‌تان را در مورد مسئله‌های مهم سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازتاب دهد.

پرسش‌ها و پیشنهادهای خود را از طریق  panel@radiozamaneh.com با ما در میان بگذارید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.