ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بازداشت سه تن از بستگان هادی بهمنی، از کشته‌شدگان اعتراضات ۱۴۰۰ در ایذه

از زمان بازداشت هیچ اطلاعی از سرنوشت ابن سه نفر در دست نیست و هیچ تماسی با خانواده خود نداشته‌اتد.

بنا به اطلاعات رسیده به زمانه، سه تن از بستگان هادی بهمنی، از کشته‌شدگان اعتراضات تیرماه ۱۴۰۰ توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده‌اند.

ابراهیم بهمنی، مصطفی بهمنی و بهمن بهمنی در تاریخ یک‌شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتنقل شدند.

به گفته یک منبع آگاه مصطفی بهمنی یک‌شنبه شب ۲۹ آبان با یورش نیروهای امنیتی و همراه با ضرب و شتم بازداشت شد. نیروهای امنیتی پدر این شهروند ایذه به نام اسماعیل بهمنی را هنگام بازداشت کرده، مورد ضرب و شتم قرار دادند و بدون اینکه اجازه پوشیدن لباس به مصطفی بهمنی بدهند، او را با خود بردند.

این افراد از زمان بازداشت تاکنون با خانواده هیچ تماسی نداشته‌اند و نگرانی‌ها درباره سرنوشت و شرایط آنها افزایش یافته است.

هادی بهمنی، ۱۷ ساله کودک کارگر اهل ایذه بود و در روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ در جریان اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان با شلیک گلوله نیروهای امنیتی از ناحیه سینه مورد هدف قرار گرفت و جان باخت.

در جریان مراسم خاکسپاری کیان پیرفلک، دیگر کودک ۹ ساله‌ای که در تاریخ ۲۵ آبان ۱۴۰۱ بر اثر تیراندازی نیروهای امینی در ایذه کشته شد، مردم عکس هادی بهمنی را نیز در دست داشتند و برخی شعار می‌دادند: «امروز روز آزادی‌ست جای بهمنی خالی‌ست.»

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.