ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کارتون روز: ایران زندان نام‌آوران

بارت فان لیوون (Bart van Leeuwen) کارتونیست هلندی در کارتونی که در سایت cartoonmovement از او منتشر شده به بازداشت گسترده معترضان و سلبریتی‌های ایرانی پرداخته است.

ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران (هرانا) تخمین می‌زند که از ۲۶ شهریور تا ۷ دی ۱۴۰۱ تعداد ۱۸۶۶۶ نفر در ایران بازداشت شده باشند. بنا بر اعلام هرانا از این تعداد تنها هویت ۴۱۳۷ بازداشتی معلوم گردیده است. در همین مدت بیش از ۱۰۰ ورزشکار و هنرمند ایرانی ممنوع‌الخروج، بازداشت و یا به احکام حبس محکوم شده‌اند. پرویز برومند، هنگامه قاضیانی، حسین ماهینی، کتایون ریاحی، امیرنصر آزادانی، مژگان ایلانلو، وریا غفوری و ... تنها چند نام از این میان هستند. در یکی از آخرین موارد هم که تا کنون بازتاب گسترده جهانی به دنبال داشته، ۲۶ آذر ترانه علیدوستی، بازیگر سرشناس ایرانی پس از اینکه نیروهای امنیتی به خانه‌اش یورش بردند، بازداشت شد.

بارت فان لیوون (Bart van Leeuwen) کارتونیست هلندی در کارتونی که در سایت cartoonmovement از او منتشر شده به بازداشت گسترده معترضان و سلبریتی‌های ایرانی پرداخته است.

خامنه‌ای تابلو زندان را با تابلو تالار مشاهیر جایگزین می‌کند
کارتونی از بارت فان لیووِن هلندی - منبع: cartoonmovement

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.