ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ترامپ: حتی اگر محکوم شوم از انتخابات کنار نخواهم رفت

دونالد ترامپ درحالی که با پرونده‌های باز زیادی روبه روست و اتهامات تازه‌ای هم به او وارد شده، همچنان مصمم است به حضور خود برای رقابت انتخاباتی آتی آمریکا ادامه دهد.

ترامپ می‌گوید حتی اگر مجرم شناخته و محکوم شود، به کاندیداتوری خود برای ورود دوباره به کاخ سفید در سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داد.

این اظهارات در حالی بیان شده که او با اتهامات جدیدی درباره اسناد طبقه‌بندی‌شده دولتی - و احتمالا صدور کیفرخواست جدید به دلیل تلاش‌هایش برای لغو نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ روبه‌رو شده است.

ترامپ در پاسخ به سوال جان فردریکز، مجری رادیویی درباره اینکه آیا در صورت محکومیت در این پرونده‌ها، کمپین انتخاباتی او در سال ۲۰۲۴ متوقف می‌شود، به سرعت پاسخ داد: «به هیچ وجه. هیچ چیزی در قانون اساسی وجود ندارد که بتواند کار من را متوقف کند.»

او افزود: «و حتی دیوانه‌های چپ رادیکال هم می‌گویند که این موضوع اصلاً (من) را متوقف نمی‌کند - و من را نیز متوقف نخواهد کرد. این افراد بیمار هستند. کاری که آنها انجام می‌دهند کاملاً وحشتناک است.»

رئیس جمهوری سابق آمریکا که در زمان تصدی‌اش دو بار استیضاح شده بود، ماه گذشته برای اولین بار در پرونده اسناد طبقه‌بندی‌شده متهم به به خطر انداختن امنیت ملی از طریق نگهداری اطلاعات فوق سری هسته‌ای و دفاعی پس از خروج از کاخ سفید شده است.

وزارت دادگستری روز پنجشنبه فهرست اتهامات خود را علیه ترامپ افزایش داد.

ترامپ همچنین با ده‌ها اتهام در پرونده‌ای مربوط به پرداخت‌های غیراخلاقی به یک ستاره فیلم‌های پورنوگرافی در نیویورک روبه‌روست و برای کیفرخواست دیگری در تحقیقات جداگانه ایالتی و فدرال در مورد تلاش‌هایش برای لغو انتخابات ۲۰۲۰ آماده می‌شود.

جک اسمیت، بازپرس ویژه، در یکی از تحولات مهم روز پنجشنبه در تحقیقات اسناد ادعا کرد ترامپ، که قرار است در اوج مبارزات انتخاباتی در ماه مارس و می‌سال آینده محاکمه شود، از یکی از کارکنان در املاک ساحلی خود در فلوریدا خواسته تا فیلم دوربین‌های نظارتی را برای ممانعت از دسترسی بازرسان پاک کند.

ترامپ، که همه تخلفات را انکار می‌کند، همچنین به نگهداری غیرقانونی اطلاعات ملی سندی متهم شد که گفته می‌شود در باشگاه گلف خود در نیوجرسی به خبرنگاران نشان داده است.

او سیل اتهامات نادرست را علیه دولت، شخص جو بایدن و دیگر دموکرات‌های ارشد در رسانه‌های اجتماعی خود به راه انداخته است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.