ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

نرگس سرداری، همسر مهدی اعتمادسعید با یورش نیروهای امنیتی بازداشت شد

منابع آگاه به زمانه اطلاع دادند که نرگس سرداری به همراه دختر خردسالش بازداشت شده است و هنوز از علت بازداشت و محل نگهداری او اطلاعی در دست نیست.

بر اساس اطلاعات رسیده به زمانه، نرگس سرداری، همسر مهدی اعتمادسعید، بازیگر تئاتر و تسهیلگر مهارت‌های اجتماعی، صبح روز چهارشنبه ۲۵ مرداد با هجوم نیروهای امنیتی به منزل شخصی آنها به همراه دختر خردسالش بازداشت شد.

به گفته منبع آگاه زمانه، دختر آنها به نام افرا تا ظهر به همراه مادرش در بازداشت به سر برد: «نهایتا زنگ زدند به مادربزرگش و به آنها گفتند بیایید نوه‌تان را ببرید.»

نرگس سرداری پیش‌تر در استوری اینستاگرام خود نوشته بود:

«دو هفته بعد از دستگیری مهدی خونه رو تفتیش کردن و گوشی من رو بردن. دیگه حتی فیلم و عکس از مهدی ندارم که به افرای دلتنگ و غمگین نشون بدم یکم آروم بگیره»

بنا به اطلاعات منبع آگاه زمانه، نرگس سرداری در این مدت چندین‌بار به نهادهای امنیتی احضار و مورد بازجویی قرار گرفته بود.

مهدی اعتمادسعید از تاریخ ۱۹ خردادماه سال ۱۴۰۲ در پارک لاله تهران به دست نیروهای امنیتی بازداشت شده و تاکنون از سرنوشت او خبری نیست.

مهدی اعتمادسعید نزدیک به هفت سال است پروژه‌‎‌ اجتماعی «پرتآپ» را با هدف شاد کردن کودکان راه‌اندازی کرده است. او به‌صورت داوطلبانه و بدون هیچ‌گونه وابستگی به هیچ نهاد یا سازمانی در پارک‌ها یا مناطق کم‌برخوردار و سانحه‌دیده، به کمک نیروهای مردمی، به بازی با کودکان می‌پردازد.

روز جمعه ۱۹ خردادماه در حالی که مهدی اعتمادسعید با جمعیت زیادی از کودکان و خانواده‌های آنها در پاک لاله مشغول بازی بودند، نیروهای امنیتی به محل دورهمی آنها یورش برده و جمعیت را متفرق کردند. آنها سپس مهدی اعتمادسعید را تعقیب و در نزدیکی خودرواش او را بازداشت کردند.

مهدی اعتمادسعید تسهیلگر دوره‌های ارتقای مهارت‌های فردی از طریق بازی در شرکت‌ها است. او همچنین فارغ‌التحصیل کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد تئاتر از دانشگاه هنر تهران است.

او بازیگر و نمایش‌پرداز تئاتر است و در فیلم کوتاه «پوست خرس» به کارگردانی محمد مهدی باقری به عنوان نقش اول ایفای نقش کرده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.