ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بیش از یکصد میلیارد تومان تخلف مالی: چهار مدیر پالایشگاه نفت تهران بازداشت شده‌اند

«تسنیم» به نقل از یک منبع آگاه در این ارتباط نوشته که چهار نفر از مدیران پالایشگاه نفت تهران از ماه‌ها پیش دستگیر و پرونده قضایی برای رسیدگی به تخلفات آن‌ها تشکیل شده است.

خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران، از بازداشت تعدادی از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران در ماه‌های اخیر خبر داد.

خبرگزاری تسنیم به نقل از یک منبع آگاه در این ارتباط نوشته است که چهار نفر از مدیران پالایشگاه نفت تهران از ماه‌ها پیش دستگیر و پرونده قضایی برای رسیدگی به تخلفات آن‌ها تشکیل شده است.

درباره هویت این افراد و جزئیات اتهامات آن‌ها هنوز گزارشی منتشر نشده است، اما به نوشته تسنیم بازداشت‌شدگان به دلیل «تخلف در زمینه تغییر کاربری، قطع اشجار و فاکتورسازی در خرید مایحتاج» دستگیر شدند.

بر بنیاد این گزارش، بخشی از دستگیری‌ها در پالایشگاه نفت تهران به دلیل «بروز تخلفات در ساخت‌وساز و توسعه این مرکز از جمله قطع اشجار و تغییر کاربری» بوده است.

هم‌چنین خبرگزاری تسنیم نوشته است که حجم این تخلفات براساس برآوردهای اولیه، بیش از یکصد میلیارد تومان اعلام شده است.

تا این لحظه جزئیات بیشتری در رابطه با این موضوع و نیز ابعاد این فساد منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد پس از رسانه‌ای شدن این خبر در روزهای آینده خبرهای بیشتری منتشر شود.

اختلاس و فساد مدیران در نهادهای دولتی و عمومی حکومت ایران به موضوعی بحث برانگیز در سال‌های اخیر تبدیل شده است.

بازداشت مدیران دولتی با اتهامات فساد مالی هر از گاهی رسانه‌ای می‌شود، از جمله پرونده «فساد در پتروشیمی» که از آن به‌عنوان «بزرگ‌ترين كلاهبرداری در تاريخ ايران» نام برده می‌شود.

رسانه‌ای شدن این خبر در حالی است که کارگران پالایشگاه‌های ایران در سال‌های گذشته بارها در اعتراض به وضعیت معیشتی و شرایط کاری دست از کار کشیده‌اند یا خودکُشی کرده‌اند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.