ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

جمعی از اهالی موسیقی ایران:

هنر؛ رها از هر زنجیری‌ست.

«هنرمندان موسیقی؛ توماج صالحی، سامان یاسین، شیدای همدانی، عزیز قاسم‌زاده و همه‌ی معترضان مسالمت‌جو را آزاد کنید و بگذارید این مردمِ نگران، کمی روی آرامش ببینند.»

این روزها جامعه‌ی موسیقی ایران در بُهت و شوکی مهیب فرورفته است.

صدور حکم اعدام برای هنرمند جوان، توماج صالحی به اتهامی واهی!، عملکردی غیرقابلِ ‌باور و ظالمانه در تاریخ موسیقی معاصر این سرزمین است.

ا‌و نواگرِ نوای خفته در گلو و خواسته‌های به‌حقِ نسلی از ایرانیان است که برای یک «زندگی معمولی» در میهن خویش، به شکلی مسالمت‌آمیز، تلاش می‌کنند.

توماج صالحی و دیگر هنرمندانِ در بند، فرزند ایران و فرزند شریف جامعه موسیقی ایران‌ هستند و ما اهالی موسیقی خواستار لغو فوری حکم ظالمانه‌ی اعدام و آزادی بی‌قید و شرط این هنرمند و دیگر هنرمندان دربند هستیم.

جهان نظاره‌گر است و تاریخ، این زمان و مکان را به یاد خواهد سپرد؛ که روزگاری در این سرزمین، به اتهام اعتراضی مصلحانه، حکمی چنین غیرمنصفانه صادر شده است.

هنرمندان موسیقی؛ توماج صالحی، سامان یاسین، شیدای همدانی، عزیز قاسم‌زاده و همه‌ی معترضان مسالمت‌جو را آزاد کنید و بگذارید این مردمِ نگران، کمی روی آرامش ببینند.

جمعی از اهالی موسیقی ایران

اردیبهشت ۱۴۰۳

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.