ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بیانیه ۱۳ تن از آسیب‌دیدگان خیزش زن زندگی آزادی علیه تجلیل از ابراهیم رئیسی در سازمان ملل

۱۳ تن از آسیب‌دیدگان خیزش زن، زندگی، آزادی در این بیانیه از سازمان ملل انتقاد کردند و کردار خونین ابراهیم رئیسی، عضو «هیئت مرگ» را یادآوردی و مراسم یادبود این نهاد برای او را محکوم و بی‌اعتبار دانسته و نوشتند: «هیچگاه به تحقق مطالبات دادخواهانه‌مان با کمک‌های شما متوهم نبوده و امید نداشته‌ایم و دل نبسته‌ایم.»

تو را چه سود، فخر به فلک بر فروختن/ هنگامی که هر غبار راه لعنت شده نفرینت می‌کنند!

طبق تعاریفی کلی در فضای رسانه، سازمان ملل متحد (UN)، سازمانی بین دولتی برای «حفظ امنیت» بین‌المللی و «صلح جهانی» معرفی شده است و حال این سازمان قرار است در ۳۰ مه ۲۰۲۴ برای آخوند جلاد، ابراهیم رئیسی که رئیس جمهور حکومت جنایتکار ج.ا بود و چندی پیش در یک سانحه مشکوک هوایی به درک واصل شد مراسم یادبودی برگزار کند؛ برای فردی که در مرور تاریخ سرکوب‌های خونین جنبش‌های اجتماعی انقلابی جامعه ایران از بعد از روی کار آمدن فاشیسم دینی آخوند شیعه، نامش تداعی کننده واژه‌های «قصاب تهران»، «گورهای دسته جمعی خاوران»، «قتل عام دهه ۶۰»، «هیأت مرگ»، «موج اعدام‌ها درکردستان»، «اعدام‌های فرودگاه سنندج» و هزار گزاره فاجعه‌بار دیگر است!! قاتلی که بواسطه سبوعیت در خلق‌وخو و سازگاری عواطفش با جنایت و رذالت، در سمت معاون دادستان تهران، برای مشروعیت بخشیدن به اعدام «زنان» ( جنس مؤنث بدون پرده بکارت ازنظر لغوی در شریعت متحجر دین اسلام)، مجوز تجاوز قبل از اعدام «دختران نوجوان» زندانی را صادر می‌کرد. البته شاید پُر بیراه نباشد برای همچین قاتلی که در کارنامه جنایاتش قتل بیش از ۳۵۰۰۰ زندانی سیاسیِ (مبارزان کردستان، نیروهای چپ و کمونیست، نیروهای مجاهدین) دهه شصت و قتل‌عام بیش از ۴۸۵۰ معترض آبان ۹۸ و قتل بیش از ۶۰۰ معترض قیام ژینا و هزاران زندانی و معلول ساختن هزاران انسان را ثبت شده دارد و هزاران خانواده در کردستان و ایران را داغدار کرده است، توسط سازمانی با این تعاریف و ماهیت، مراسم یادبودی گرفته شود؛ چراکه اساس این سازمان، حفظ نظم و امنیت برای حکومت‌های استعمارگر و حاکمان دیکتاتور است و نه برای مردم و جامعه … نمایش‌های حقوق بشری و کمیته‌های حقیقت‌یاب این سازمان برای برقراری و حفظ امنیت و صلحی است که درآن جلادان، در آرامش، مشغول اعدام معترضان و نابیناکردن‌شان باشند… شرم برشما باد!  «صلح و امنیت و نظم» برای چه کسی و به نفع چه کسی؟؟!! این مماشات و فرمایشات و رفتار شیادانه شما با پروپاگاندای حقوق بشری‌تان، هیچگاه مأمنی برای بیان «دادخواهی مظلومان از ستمگران» نبوده و نخواهد بود؛ چراکه شما با تجلیل از قاتلان و جانیان، بر قتل و جنایات آنها مهر تأیید می‌زنید و دل خانواده‌های داغدار را که پس از سقط شدن آخوند جلاد، قدری شاد بودند را جریحه‌دار کردید… بدانید که قهرمانان شما جلادان ما هستند و عزا و ماتم شما شادی و سرور ما دادخواهان است.

ما جمعی از مبارزان، دادخواهان و مجروحان قیام ژینا با تکیه بر مکتب زن زندگی آزادی، شما و سازمان شما و نمایش‌های شیادانه حقوق بشری شما و مراسم یادبودتان برای آخوند جلاد رئیسی را محکوم می‌کنیم و بی‌اعتبار می‌خوانیم و تأکید می‌کنیم هیچگاه به تحقق مطالبات دادخواهانه‌مان با کمک‌های شما متوهم نبوده و امید نداشته‌ایم و دل نبسته‌ایم.

آزادی و مطالبات خلق‌های تحت‌ستم فقط با اتحاد با همدردها و هم سرنوشت‌هایشان و با تکیه بر نیروی خودشان در تسخیر سراسری خیابان علیه نظام فاسد محقق می‌شود.

تا آزادی و زمان دادخواهی در دادگاه مردمی و محاکمه عاملان وآمران جنایت، کنار مادران دادخواه و خانواده‌های جانباختگان راه آزادی و برابری انسان‌ها محکم ایستاده‌ایم به مقاومت و مبارزه… 

زنده باد جنبش‌های اجتماعی

نابود باد حکومت جنایتکار ج.ا

لعنت بر ابراهیم رئیسی جلاد و هم پیمانانش

زن زندگی آزادی                      

مبارزه ادامه دارد

امضا کنندگان:

هستی حسین‌پناهی، مهرداد صبوری، کیوان صمدی، رادا فاتحی، یحیی سرخانی، واحد روزنورد، هیرو قدیمی، ایوب عبداللهی، ارسطو پاسیار، فرزاد مرادی‌نیا، زانیار تندرو، آکو معروفی‌آذر و عدنان حسینی.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.