ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

گروهی از مجروحان و بازداشتی‌های قیام زن، زندگی، آزادی:

در راه آزادی و برابری، این انتخابات را به صورت فعال تحریم می‌کنیم

گروهی از مجروحان و بازداشتی‌های قیام زن، زندگی، آزادی در بیانیه‌ای اعلام کردند که انتخابات پیش‌رو را فعلالانه تحریم خواهند کرد.

رای ما تحریم فعالانه انتخابات و سرنگونی انقلابی حکومت اسلامی ایران است.

نمایش انتخابات ریاست جمهوری در ایران به دنبال کشته شدن ابراهیم رئیسی، قاتلِ هزاران زندانی سیاسی و همچنین یکی از سرکوبگران قیام انقلابی زن زندگی آزادی، در روز جمعه ۸ تیر (۲۸ ژوئن) و یک سال زودتر از موعد مقرر قبلی برگزار می‌شود.

آنچه روشن است این واقعیت است که در طول حیات این حکومت سرکوبگر، انتخابات معنی نداشته و ندارد و آنچه اتفاق افتاده انتصابات حکومتی برای دست به دست شدن قدرت و امکان چپاول در میان خودشان است. آنچه مردم در طی این چند دهه تجربه کرده اند، فساد و سرکوب و تبعیض و ستم و فقر و فساد و مصیبت و فلاکت و مرگ و جنایت بوده است و نمایش مضحک انتخابات آنها هم چیزی نبوده جز مهر تایید بر این دستگاه سرکوبگر. از این رو، ما جمعی از مجروحان و بازداشت شدگان قیام "زن، زندگی، آزادی" همراه و همگام با اکثریت مردم و همدوش همه مبارزان در راه آزادی و برابری، این انتخابات و در واقع انتصابات را به صورت فعال تحریم می‌کنیم.

منظورمان از تحریم فعال این است که ما نه تنها در انتخابات این حکومت مشارکت نمی‌کنیم بلکه فعالانه علیه این سیستم جنایتکار نیز فعالیت می‌کنیم و خواهان سرنگونی انقلابی حکومت اسلامی در ایران هستیم و در این راه از هر تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. اکثریت مردم جان به لب آمده در ایران سال‌هاست که به هر دو جناح این حاکمیت نه گفته و به ویژه در قیام‌های دیماه ۹۶ و آبان ۹۸ و علی الخصوص در قیام "زن، زندگی، آزادی" نه بزرگ به کلیت این رژیم گفته اند. ما نیز به عنوان افرادی که در این قیام یا مجروح و یا بازداشت شده‌ایم همراه با اکثریت مردم به این سیستم جنایتکار نه می‌گوییم و نه گفتن به انتخابات این رژیم و به صورت فعالانه علیه آن مبارزه جمعی و متحدانه کردن را وظیفه‌ی خود می‌دانیم. از نظر ما هرگونه شرکت یا همراهی با این انتخابات مضحک و مهندسی شده، یعنی مهر تایید بر جنایت و همراهی با قاتلین فرزندان‌مان است. ما علیه این سیستم که در تمامی ابعاد سیاسی، اجتماعی، اتنیکی، فرهنگی، مدهبی-ایدئولوژیک، اقتصادی، جنسی و جنسیتی و زیست محیطی دایما مشغول بازتولید تبعیض و نابرابری به صورت سیستماتیک است متحدانه مبارزه خواهیم کرد و تحریم فعال انتخاباتشان را جزو کمترین وظایف خود میدانیم.

رأى ما فقط سرنگونی ج.ا زن زندگى آزادی

امضاکنندگان:

رادا فاتحی - هێرو قدیمی - زانیار تندرو - ارسطو پاسیار - فرزاد مرادی نیا - عدنان حسینی - علی مصری - یحیاسرخانی - واحد روزنورد - ایوب عبداللهی - آکو معروفی آذر-کیان درخشان - کیوان صمدی - مهرداد صبوری.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.