ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

نمایشگاه عکس‌هایی از ناصر تقوایی گشایش یافت

نمایشگاه عکس‌هایی از ناصر تقوایی، نویسنده و کارگردان ایرانی با نام “ابر و باد و مه و مه”، عصر روز پنج‌شنبه ۲۷ تیر ماه، در گالری نگاه گشایش یافت.

نمایشگاه عکس‌هایی از ناصر تقوایی، نویسنده و کارگردان ایرانی با نام "ابر و باد و مه و مه"، عصر روز پنج‌شنبه ۲۷ تیر ماه، در گالری نگاه گشایش یافت.

ناصر تقوایی: "این نمایشگاه‌، نمایشگاه ابر است. ابر در هیچ لحظه‌ای پایدار نیست."

تقوایی درباره برپایی این نمایشگاه به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: "عکس‌های این نمایشگاه با اراده قبلی گرفته نشده‌اند. این نمایشگاه‌، نمایشگاه ابر است. ابر در هیچ لحظه‌ای پایدار نیست."

وی افزود: "من ۵۰ سال است عکاسی می‌کنم، شاید علاقه‌ای که من حتی نشناخته به شما دارم چیزی کمتر از علاقه شما به من نیست. این حس به جای اینکه آدم را کلاهبردار کند، متعهد می‌کند. باید بهتر کار کرد تا پاسخگو باشیم."

ناصر تقوایی در فرازی از متنی که برای این نمایشگاه آماده کرده، نوشته است: "از ادبیات گرفته تا سینما و عکاسی‌، هرچه را که در آثار من بینید یا بیابید، ‌خوب یا بد، مربوط می‌شود به اصرار اثر و ذات آن پدیده که در خاک گرم این سرزمین روییده است‌، نه در خیال فیلمساز یا عکاس یا نویسنده، من فقط واسطه‌ این انتقال بوده‌ام. مثل یک عکاس مبتدی، ‌ با یک دوربین بی‌طرف."

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.