ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

هفتمین سالگرد تاسیس رادیو زمانه؛ گفت‌وگو با محمدرضا نیکفر، سردبیر زمانه

زمانه در طول حیات پر فراز و نشیب خود همیشه کوشیده است به معیارهای اخلاقی و حرفه‌ای روزنامه‌نگاری، حقوق بشر و آزادی بیان و ارزش‌های جهان‌شمولِ دموکراتیک پایبند بوده و برای جوانان ایرانی روزنه‌ای به سوی جهان باشد.

محمدرضا نیکفر

امروز، هفتمین سالگرد آغاز پخش رسمی رادیو زمانه است. بیست شهریور ۱۳۸۵، رادیو زمانه که از سیزده مردادماهِ همان سال فعالیتِ خود را شروع کرده بود، به صورت رسمی پخش برنامه های خود را آغاز کرد.
زمانه خود را این‌گونه تعریف می‌کند: ما رادیو- تارنمایی برای انتقال اطلاعات، تحلیل و برنامه‌های آموزشی یا تفریحی هستیم. مخاطب اصلی زمانه، جامعه‌ی جوان ایرانی است و زمانه تمام تلاش خود را می‌کند که برنامه‌های این رادیو- تارنما بر پایه‌ی کوشش برای فهم نیازها و خواسته‌های ایرانیان تهیه گردند.
زمانه در طول حیات پر فراز و نشیب خود همیشه کوشیده است به معیارهای اخلاقی و حرفه‌ای روزنامه‌نگاری، حقوق بشر و آزادی بیان و ارزش‌های جهان‌شمولِ دموکراتیک پایبند باشد و برای جوانان ایرانی روزنه‌ای به سوی جهان به شمار رود. این رادیوی مستقل، در تمام این مدت سعی داشته با بهره‌گیری از روزنامه‌نگاران، نویسندگان و برنامه‌سازان جوان، افق‌های تازه‌ای را در نگریستن به مسائل درون ایران بگشاید و همزمان مانند پلی بین ایرانیان خارج و داخل کشور باشد.
در هفتمین سالگرد تولد رادیو زمانه به گفت‌وگو با چهارمین سردبیر رسمی این رسانه یعنی محمدرضا نیکفر نشستیم.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • نیما

    هین بگو تا ناطقه جو می کند تا به قرنی بعد ما آبی رسد(مولوی) برای دکتر نیکفر و همکاران روشن ضمیرشان آرزوی بهروزی و سلامتی دارم تا زمان در گردش است زمانه برقرار باد