ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

زمانه»  را می‌شناسید، رسانه‌ای که با وب‌سایت‌های رادیو زمانه و تریبون زمانه اطلاعاتی عرضه می‌کند که روزآمد هستند و زمینه رخدادها را روشن می‌کنند. ما رسانه‌ای مستقل و انتقادی هستیم، برای ایرانیان، با نظر به ایران و مسائل منطقه.

امیدواریم شما دستاوردهای فعالیت رسانه‌ای ما را مفید و لازم بدانید. ما هم کمک شما را لازم می‌دانیم، زیرا چرخاندن امور این رسانه که متکی است بر شبکه بزرگی از خبرنگاران و نویسندگان آزاد در سرتاسر جهان و دفتری به نسبت کوچک در آمستردام، به کمک مالی شما نیاز دارد.

لطفا به هر میزانی که می‌توانید به ما یاری کنید.

تولید رسانه‌ای به ویژه در این سه حوزه به یاری شما نیاز دارد:

۱.  روزنامه‌نگاری تحقیقاتی و راستی‌آزمایی اطلاعات منتشر شده در مورد موضوعات مهم: کمک کنید تا ما بتوانیم امکاناتمان را برای انجام پروژه‌های پژوهشی و ارائه مجموعه‌های ویژه، برای روشن کردن عمق مسائل روز، گسترش دهیم.

۲. بازنمایی و تحلیل همه شکل‌های تبعیض و ستم و خشونت سیاسی و ساختاری، به ویژه در مورد زنان، اقوام، محرومان جامعه، حاشیه‌نشینان و دگراندیشان.

۳. محیط زیست: یاری کنید تا ما با اطلاع‌رسانی خود آگاهی عمومی درباره محیط زیست را بالا بریم و بتوانیم ابعاد چالش زیست‌محیطی در ایران را نشان دهیم.

با کلیک بر روی دکمه کمک مالی می‌توانید ما را در هر یک از این حوزه‌ها یاری کنید. اگر کمک کلی را در نظر دارید و بر حوزه خاصی تأکید ندارید، هیچ مسئله‌ای نیست. با کمک کلی خود از فعالیت رسانه‌ای ما در کل این سه مورد پشتیبانی می‌کنید.

سپاس از پشتیبانی شما!

پشتیبانان زمانه