Share
آکادمی زمانه

گروه آموزش رادیو زمانه زیر مجموعه‌ای از بنیاد زمانه‌ است که از سال ۱۳۸۹ و با هدف تربیت علاقه‌مندان به حوزه روزنامه‌نگاری و اطلاع‌رسانی کار خود را آغاز کرده است.
گروه آموزش رادیو زمانه در سال نخست دروس مقدماتی مربوط به روزنامه‌نگاری را ارائه کرد و تعدادی زیادی از علاقه‌مندان ساکن ایران در این دروس نام‌نویسی کردند. تا به امروز نزدیک به ۳۰۰۰ دانشجو در دروس زمانه ثبت نام کرده‌اند.

صفحه اینترنتی آکادمی


رادیو زمانه در سه سطح مقدماتی، میانه و پیشرفته دانشجو می‌پذیرد و در انتهای هر دوره نیز گواهی پایان تحصیل به دانشجو اعطا می‌کند. دروس سطح پیشرفته از سال ۱۳۹۰ به دروس مقدماتی و میانه اضافه شدند و دانشجویان این سطح با استفاده از راهنمایی‌های مربیان مجرب می‌توانند مهارت‌های خود را در زمینه نگارش خبر و گزارش و همچنین تهیه و تولید محتوای رادیویی و ویدیویی افزایش دهند.
ارتقا میزان هوشیاری شهروندان نسبت به فضای اجتماعی و سیاسی اطراف‌شان، بهره‌مندی از ابزار تکنولوژی آنلاین و استفاده آسان، امن و کاربردی اینترنت توسط شهروند-خبرنگاران همواره در دستور کار این گروه قرار داشته است.
شرکت در دوره‌های آموزشی زمانه برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.
برای اطلاع از تمامی دروس و دوره‌، همچنین نحوه نام‌نویسی و بهره‌مندی از آموزش‌های رایگان رادیو زمانه لطفا از وب‌سایت اختصاصی آکادمی زمانه دیدن فرمایید.

Share