ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شورای نگهبان دو نماینده مجلس دوازدهم را به بهانه بازشماری آرا و «پخش ویدیوی فحاشی» جابه‌جا کرد

خبرگزاری حکومتی فارس به نقل از هادی طحان‌نظیف، سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد صلاحیت مهدی زمانی‌افشار، کاندیدایی که نام او به‌عنوان نماینده «منتخب» ورامین در مجلس دوازدهم اعلام شده بود رد صلاحیت شده و گفت: «با استناد به مادۀ ۶۵ قانون انتخابات مجلس و بررسی گزارش‌ها و اسناد، نماینده منتخب رد صلاحیت و نفر دوم و سومِ حوزۀ انتخابیۀ ورامین، پیشوا و قرچک به مرحلۀ دوم انتخابات راه پیدا کردند.» پیشتر ویدیویی از این کاندیدا منتشر کرده بود که نشان می‌داد او با الفاظ رکیک جنسی و جنسیت‌زده درباره فرماندار و دیگر مقام‌های مسئول صحبت می‌کند. طبق مادۀ ۶۵ قانون انتخابات شورای نگهبان تا قبل از صدور اعتبارنامۀ، امکان ردصلاحیت نمایندگان انتخاب‌شده را دارد. به گفته سخنگوی شورای نگهبان در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل این شورا به‌دلیل «اختلاف نزدیک آراء نفر اول و دوم حوزه انتخابیه»، پس از بازشماری کامل تمامی صندوق‌های اخذ رأی، نفر اول و دوم را جابه‌جا کرده و رضا جباری را به‌جای علی عسگر ظاهری عبده‌وند به مجلس فرستاده است.

در سال ۱۴۰۳ هزینه حمل و نقل عمومی در تهران دست‌کم ۲۶ تا ۴۵ درصد گرانتر می‌شود

سعید بشیری، معاون عمرانی فرمانداری تهران سه‌شنبه ۲۹ اسفند، ساعاتی مانده به تحویل سال نوی شمسی از تأیید افرایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی در تهران خبر داد. خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از او نوشت «هیأت تطبیق فرمانداری تهران» نرخ جدید مصوبه شورای شهر را تأیید کرده است. بر مبنای مصوبه شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۳ هزینه سفر با مترو ۲۸ درصد، هزینه بلیت اتوبوس ۲۶ درصد افزایش و کرایه تاکسی ۴۵ درصد گرانتر می‌شود.