ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

هاوارد گوردون گفت‌و‌گو با نشریه پنجره را تکذیب کرد

هاوارد گوردون در صفحه توئیترش گفت‌و‌گو با نشریه «پنجره» چاپ تهران را تکذیب کرد.

هاوارد گوردون در صفحه توئیترش گفت‌و‌گو با نشریه «پنجره» چاپ تهران را تکذیب کرد. او اعلام کرد که مصاحبه منسوب به او ساختگی است و هرگز با چنین نشریه‌ای گفت‌و‌گو نکرده است.

اوارد گوردون، تهیه‎کننده کمپانی فاکس

در آستانه برگزاری مراسم اسکار، نشریه پنجره ادعا کرده بود که گفت‌و‌گویی با هاوارد گوردون، تهیه‎کننده کمپانی فاکس انجام داده است. متن این گفت‌وگو در برخی رسانه‌های نزدیک به حکومت منتشر شد و بازتاب هیجانی نسبتاً گسترده‌ای هم داشت.

در این متن ساختگی ادعا شده بود که فیلم «آرگو» ساخته بن‌افلک با حمایت مسئولان سینمایی در دولت دهم ساخته شده است. جواد شمقدری، رییس سازمان سینمایی کشور در دولت دهم هم بلافاصله واکنش نشان داده بود و در گفت‌و‌گویی که با یک نشریه سینمایی آن‌لاین انجام داده بود به سخنان جعلی منسوب به هاوارد گوردون استناد کرده بود و تلویحاً ادعا کرده بود که امکاناتی برای فیلمبرداری فیلم بحث‌برانگیز «آرگو» فراهم آورده و در مقابل با لابی‌گری موفق شده کاری کند که «جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی اسکار بگیرد.

هاوارد گوردون، تهیه‌کننده مجموعه‌های تلویزیونی است و دو مجموعه تلویزیونی «۲۴» و «هوملند» را تولید کرده. هر دو این مجموعه‌های تلویزیونی بسیار پربیینده بودند و خشم بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان نزدیک به محافل اطلاعاتی را برانگیختند.

در همین زمینه:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مجید

    به تصور اتفاقات خوش‌آیند اما نه الزاما محتمل در آینده خیالبافی میگیم. خیالبافی نشونه ذهن بیمار نیست، چون بالاخره امکان تحقق براش هست. اما وقتی خیالبافی معطوف به رویدادهای روی نداده در گذشته باشه، طرف رسما داره خودش رو فریب میده (هم در مورد اون وقایع و هم در مورد اینکه بقیه هم باور می کنن) و این فقط از یک ذهن بیمار برمیاد.