ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

غنچه قوامی با قرار وثیقه از زندان آزاد شد

یک منبع مطلع به «رادیو زمانه» اطلاع داد، غنچه قوامی که از ۹ تیرماه در زندان اوین به سر می‌برد با قید وثیقه صد میلیون تومانی آزاد شد.

غنچه قوامی با قید وثیقه تا تعیین قطعی حکم در دادگاه تجدید نظر از زندان اوین آزاد شد.

غنچه قوامی حدود ۴۱ روز از زمان دستگیری خود را در زندان انفرادی سپری کرد

غنچه قوامی، شهروند ایرانی – بریتانیایی و یکی از زنان خواهان ورود به ورزشگاه‌ها برای تماشای بازی والیبال، در دادگاه بدوی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به یک سال حبس و دو سال ممنوع‌الخروجی از کشور محکوم شده است.

یک منبع مطلع به رادیو زمانه گفت که او امروز، یکشنبه دوم آذر  با سپردن وثیقه صد میلیون تومانی تا برگزاری دادگاه تجدید نظر آزاد خواهد بود. او  گفت: «روحیه غنچه خوب است.»

غنچه قوامی یکی از زنانی بود که ۳۰ خرداد سال ۹۳، برای تماشای بازی تیم ملی والیبال ایران به ورزشگاه آزادی رفته و خواهان اجازه ورود به ورزشگاه‌ برای زنان شده بود. او آن روز همرا‌ه با عده دیگری از زنان بازداشت شد، اما با سپردن تعهد آزادش کردند.

او ۹ تیرماه، هنگامی که او به بازداشتگاه مراجعه کرد تا وسایل شخصی‌اش را تحویل بگیرد، بار دیگر بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان اوین به‌سر می‌برد. همچنین او حدود ۴۱ روز از زمان دستگیری خود را در زندان انفرادی سپری کرد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.